Policjant skazany za prawidłowe wykonywanie obowiązków. VIDEO

Znalazłeś w internecie ciekawy filmik? Dodaj go u nas, wystarczy wkleić link z YouTube, Vimeo lub FB! Kliknij tutaj i dodaj filmik!

Zgłoś nadużycie

Co myślisz?

4 komentarze

Dodaj odpowiedź
  1. żyjemy w Polsce – w kraju w którym wszystko jest możliwe, można napluć na policjanta, policjant legitymuje i robi wszystko książkowe zgodnie z prawem mimo tłumu krzyczącego do okoła zachowuje się tak jakby był w pustym pokoju z osobą zatrzymywaną i wykonywał czynności ( biorąc pod uwagę to że teraz każdy obywatel z tłumu może sobie podejść i mówić: ” a pokaż legitymację.. a nie masz prawa… a zomo… a to a tamto a sramto nawet nie wiedząc czego sprawa dotyczy, poprostu widząc policjanta odrazu jest źle odrazu nie ma prawa, coraz bardziej pchają się ci ludzie z łapami na policjantów a za niedługo policjant jak takiego nie pogłaska po główce i nie da całuska w czoło to będzie zwolniony przez swoją postawę. Mam pomysł wypuśćmy tych inteligentnych sędziów na ulicę to ze swoją mądrością sami siebie zdeptają i chyba tylko w taki sposób dojdziemy do jakiegos rozwiązania które rozwiąże sprawę tej propagandy

  2. To raczej nie jest zgodne z prawem do policjanta co wykonuje czynności jak legitymowanie nie wolno podchodzić a tym bardziej że to była demonstracja też musi być ostrożny i mojim zdaniem ten chłopak powinien być ukarany ale skoro sąd daje takie wyroki to lepiej niech będzie bezprawie bo jak wykonywać swoją prace skoro nieda się bez narazenia na zwolnienie lub nagana.

  3. Fajne mamy te sądy. Takie niesprawiedliwe. Ale mam rozwiązanie dla policji mającej problem z przekroczeniem uprawnień – obniżyć uprawnienia do zera. Chociaż nie, przecież sam byt istnienia policjanta można już uznać za przekroczenie. Zdelegalizujmy policję. Nie ma policji, nie ma problemu.

    Czytając takie historie zaczynam się bać tych sądów które powinny pomagać wymierzać sprawiedliwość a tymczasem stoją murem za bandą naćpanych pseudo narodową mądrością kretynów.

  4. Czy ktoś jeszcze ma wątpliwości czy powinny być zmiany w polskim sądownictwie? Przecież to wyrok stronniczy dla lewicowców którzy zakłócili legalną manifestacje i znieważyli policjanta, który prawidłowo, bezstronnie wykonywał obowiązki służbowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

17:37

NAPAD NA KANTOR / RZESZÓW

2:46

Dashcam: Suspect Body-Slams Ohio Officer During Arrest – No Audio