Policja przeszukuje mój plecak i kurtkę, bo jechałem na rowerze

Znalazłeś w internecie ciekawy filmik? Dodaj go u nas, wystarczy wkleić link z YouTube, Vimeo lub FB! Kliknij tutaj i dodaj filmik!

Zgłoś nadużycie

Co myślisz?

3 komentarze

Dodaj odpowiedź
  1. Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : https://wyspakobiet.eu/monia25

  2. To jest kompromitacja policji / małą literą/ Młody chłopak, wiek nie jest powodem do łamania jego praw obywatelskich – brak jakichkolwiek podstaw do kontroli i PRZESZUKANIA . Wbrew przepisom, mogli jeszcze szukań narkotyków w majtkach, bo do tego dążył policjant, rower to pretekst, pogoń za wynikiem, pewno będą zielone premie i chce się zalapać. To jest wstrętne i głupie. Burak policyjny.Dobrze, że chłopak nie roszczeniowy, bo dobry adwokat puścił by go z torbami.Powszechne przeginanie pały, a potem płacz, że ich nie lubią i leją, tak że się muszą odstrzeliwać. Długo to nie pociągnie, będą plakać przy redukowaniu emerytur. Dno.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

1:42

Zderzenie czołowe na DK44, wyprzedzał na ciągłej.

0:33

Zabawa w ganianego wokół stołu z nożem za policją