Meżczyzna odmawia wylegitymowania się i stawia czynny opór

Znalazłeś w internecie ciekawy filmik? Dodaj go u nas, wystarczy wkleić link z YouTube, Vimeo lub FB! Kliknij tutaj i dodaj filmik!

Zgłoś nadużycie

Co myślisz?

22 komentarze

Dodaj odpowiedź
 1. Weźcie kurde dajcie spokój. Nagonka na policję jakas . Dojdzie do tego kurwa że policja nie będzie mogła dotknąć nikogo. Stawia opór to w pizde go o do suki krótko.tak się robi z cwaniakami.

 2. Hej panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : https://wyspakobiet.eu/profilmonia

 3. Prawidłowa reakcja Policji, wypowiedzi typu chciałbyś, żeby Ciebie tak traktowano są na poziomie tej dziumdzi z telefonem i roszczeniowych, wyszczekanych małolatów/reżyserów amatorów oraz “elokwencji” jednego z filmujących krzykaczy. Jak cwaniak nie pozwolił się wylegitymować, to dla przeciętnie myślącej osoby albo ma coś za uszami albo właśnie deklarował swoje cwaniactwo i dostał to co mu się ewidentnie należało.
  Uwielbiam czytać komentarze pożal się Boże adwokatów co ledwo mamusi spod kiecki wyszli i szukają sławy nagrywając takie pierdoły. Jak co do czego przyjdzie i taki pi..duś dostanie łomot na ulicy od rycerzy ortalionu to gdzie zadzwoni? Po kolegów? Nie sądzę-będą w przedszkolu albo rodzice im wyjść nie pozwolą, ewentualnie będą naćpani. I taki oto laluś cwaniak zadzwoni ze łzami na… Policję po pomoc.
  Żenada żenadę żenadą pogania.
  Pozdrawiam hejterów, niech złość, jad, playstation i Jaro będzie z Wami.
  Michał ;*

  • Dodam może z tej drugiej strony jak to wygląda….
   Mialem taka sytuacje niedawno. 2 mężczyzn pod sklepem podejrzenie spożywania alkoholu. Pierwszy z nich bez problemu się wylegitymowal, z nim sytuacja trwała 2 minuty i skończyło się na dowodzenia miłego dnia. Natomiast drugi stwierdził że nie będzie danych podawał, stał się agresywny i chciał odejść. Policjant nie może na takie zachowanie pozwolić bo inaczej każdy przestępca by sobie odchodził kiedy chce. Mężczyzna stwierdził że skoro jest większy poradzi sobie z dwoma mniejszymi policjantami. Skończyło się tym że wylądował w rsdiowozie w kajdankach a tam przepraszal prawie się rozplakal i prosił o mandat…. A mogło się skończyć jak w przypadku jego kolegi 2 minuty rozmowy i dowidzenia….

 4. Zawsze mogę powiedzieć że jesteś podobny cwelku do faceta z listu gończego więc zawsze mogę zrobić to by umilić tobie życie.

 5. Kozaczył i dostał za swoje 🙂 Ja uważam, że i tak zbyt delikatnie go potraktowali 🙂 W USA to by dostał taki wpierdol, żeby się nie pozbierał 🙂

  • Tej Bucu …a chciałbyś żeby Ciebie tak traktowali albo rodzinę i przestań srać metką … i halo,halo tu POLSKA A NIE USA…

 6. Naucz się praw i obowiązków w Polsce. Policja w Polsce jest na życzenie wszystkich obywateli a nie cwaniaków takiego pokroju jak TY.

 7. Wg gawiedzi panowie policjanci powinni sie dać pobić czlowiekowi który nie wypełnia polecen 😉 Dobrze go potraktowali i tyle

 8. Zasrane patolusy. I po takim zachowaniu Policja ma pomagać ludziom. Zastanówcie się do czego to wszystko zmierza. Sądy tą całą świtę dookoła powinny karać bardziej niż tego agresora.

 9. Niech w końcu uregulują sposób postępowania z osobami utrudniajacymi policjantom interwencję. Karyna drze mordę i wyzywa policjantów od szczeniaków. To dopiero patologia. Powinna być zatrzymana i mieć zarzut za znieważenie funkcjonariusza.

 10. Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : https://wyspakobiet.eu/monia25

 11. Policja ma prawo wylegitymować każdą osobę, więc nie stawiaj się jebana patologik i daj ten dowód osobisty bądź podaj dane. Legitymowanie będzie trwało 10min. I wypierdalasz dalej. A jeżeli stawiasz opór i nie podajesz danych to policja ma prawo zatrzymać Ciebie o czym mówi art. 45 kpow. Dodam że nieznajomość prawa szkodzi!

  • Podstawa do wylegitymowania jest podejrzenie o dokonanie przestępstwa lub wykroczenia o których osoba legitymowana powinna być poinformowana wcześniej więc nie obrażaj cwelku na żetony i sam zapoznaj się z prawem nie będę dalej wymieniał błędów tych funkcjonariuszy nawet zastosowanie środka przymusu w postaci gazu bezasadne hwdp

   • Podstaw faktycznych legitymowania może być bardzo wiele, a to czy został o niej poinformowany przecież nie wiemy. A nawet jeśli nie został, to obywatel może co najwyżej złożyć na policjantów zażalenie do prokuratora. Odmowa legitymowania nie ma najmniejszego sensu, nie mówiąc już o stawianiu oporu, bo żaden policjant podejmując czynność legitymowania nie odpuści dopóki nie dostanie potwierdzenia od dyżurnego że jesteś czysty. Więc jak odmówisz podania danych to doprowadzą cię (nawet siłą) do najbliższej jednostki i tam ustalą twoje dane.

  • He he
   Najlepsze są komentarze typu “chciał byś żeby ciebie tak potraktowali ”
   Nie k****a nie chciał bym i myślę że nigdy nie potraktują bo człowiek nie mający nic na sumieniu i wykonujący polecenia nie zostanie tak potraktowany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

3:13

Policja zatrzymuje cwaniaka, patologia w polsce

8:26

Ratownicy wodni w akcji. Mężczyzna nie żył przez 5 minut!