Interwencja policji Warszawa. Pięknie zapakowany do radiowozu.

Znalazłeś w internecie ciekawy filmik? Dodaj go u nas, wystarczy wkleić link z YouTube, Vimeo lub FB! Kliknij tutaj i dodaj filmik!

Zgłoś nadużycie

Co myślisz?

7 komentarzy

Dodaj odpowiedź
  1. Mam nadzieję, że Ci Panowie co wyzywali również zostaną wyłapani za znieważenie funkcjonariuszy w czasie i w związku z wykonywaniem obowiązków służbowych. To przestępstwo jest ścigane z urzędu. Gdyby policjanci rzetelnie wyłapywali takich delikwentów to byłoby jak w Niemczech. Trzeba kompletnie nie myśleć aby wrzucić do sieci filmik, na którym autor obciąża siebie i swoich kompanów. Czysty materiał dowodowy. Brawo:))))

  2. Szkoda ze na nagraniu nie pokaze taki jeden i drugi cwaniak co bylo wczesniej. Policja nie reaguje jak nie musi – bo wiedza ze teraz wszystko się nagrywa. Ale pato-młodzież jest przeciez najmadrzejsza… boje sie ich dzieci kiedys – to bedzie patologia dopiero.

  3. Ludzie ile ile jeszcze czasu będziemy pozwalać patolusom na takie zachowania. Mega kary dla tych co nagrywają za ich wypowiedzi a ten z klatki 3 lata kopania rowów z kulą u nogi.

  4. Będę nagrywał… Ale z odległości bo się trochę boję… powinien jeszcze na ziemi dostać gazem i mieć chwilę czasu na przemyślenie czy wejdzie dam i trzeba mu pomóc.

  5. Prawdziwa policyjna robota 🙂 dzięki Małolatowi chłop jeszcze odpowie za znieważenie funkcjonariuszy publicznych… Brawo Ty !!

  6. Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : https://wyspakobiet.eu/monia25

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

2:47

Pobił SOK-istów, zabrał pałkę i sobie poszedł. Film z interwencji

15:55

Nagrania z Chin.