Włamał się do sklepu, ukradł pieniądze, papierosy oraz alkohol, a na koniec odjechał rowerem pozostawionym pod sklepem przez jednego z klientów

Włamał się do sklepu, ukradł pieniądze, papierosy oraz alkohol, a na koniec odjechał rowerem pozostawionym pod sklepem przez jednego z klientów

Trzy miesiące spędzi w areszcie 46-latek, który kilka dni temu włamał się do sklepu w Prostkach. Mężczyzna ukradł pieniądze, papierosy i alkohol, po czym wsiadł na rower pozostawiony pod sklepem przez jednego z klientów i odjechał. Wartość strat została oszacowana na kwotę ponad 6 000 zł.

Kilka dni temu policjanci zostali poinformowani o włamaniu do sklepu spożywczo-przemysłowego w Prostkach. Z ustaleń policjantów wynikało, że sprawca wybił szybę, wszedł do środka i ukradł pieniądze, 200 paczek papierosów różnych marek oraz 15 butelek whisky. Powstałe straty oszacowano na kwotę ponad  6000 zł. Okazało się, że sprawca po kradzieży wsiadł na rower pozostawiony pod sklepem przez jednego z klientów i odjechał. Funkcjonariusze pracujący nad sprawą ustalili, że czynu tego dopuścił się tego 46-letni mężczyzna. Policjanci dążyli do ustalenia miejsca pobytu i zatrzymania 46-latka. Po zarejestrowaniu go w policyjnych bazach danych, trzy dniu później mężczyzna został wylegitymowany i zatrzymany przez policjantów w Łomży.

Teraz za kradzież z włamaniem grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do lat 10. Dziś Sąd Rejonowy w Ełku na wniosek prokuratora aresztował mężczyznę na trzy miesiące.

(aj/rj)

Źródło: Policja.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*