[FILM] Ostrów Wlkp: Uciekał przed policją transmitując pościg!

pościg ostrów
kadr z transmisji ucieczki źródło: https://www.facebook.com/watch/KRtelewizja/

Nagrywający zdarzenie przyjechał do Ostrowa na stację paliw przy ulicy Wrocławskiej. Włączył transmisję na żywo na swojej stronie na facebook i zaczął wykrzykiwać do policjantów prowokacyjne sformułowania. Po chwili wsiadł do auta i rozpoczął ucieczkę.

Całe zdarzenie zaczęło  się przy stacji gazu. Pan Sławomir jest osobą znaną z publikacji ostrych treści w kontekście ogłoszonej pandemii i obostrzeń z tym związanych.

– Dlaczego zastraszacie ludzi. Jak Wam nie wstyd? Jak ty się zachowujesz? Przysięgałeś służyć narodowi. Bandziory jedne. Czy to jest twój obowiązek biegać i łapać ludzi bez kagańców? Czy to jest normalne? Gdzie ty żyjesz człowieku? – wykrzykiwał w stronę policjantów

W tym momencie funkcjonariusze z Ostrowa radiowozem wjechali z ulicy na stację. Nagrywający wsiadł do auta. Kiedy funkcjonariusz podszedł do jego samochodu, słychać jak  pan Sławomir nie chce wykonywać wydawanych mu poleceń. Po chwili odjeżdża ze stacji, w dość brawurowy sposób, zaczął skręcać w okoliczne uliczki chcąc zgubić ścigających go policjantów. Nawet w pewnym momencie widać jak się uśmiecha. Czy stwarzanie zagrożenia dla siebie (nie zapięte pasy) i dla innych (korzystanie z telefonu podczas jazdy) sprawia mu dziką przyjemność?

Kiedy uciekający w końcu się zatrzymał, Policjant nakazał mu opuścić pojazd i poinformował go, że po sygnałach swietlno-dźwiękowych powinien się zatrzymać. Trzeba zauważyć, że funkcjonariusz był opanowany, wydawał jasne polecenia. Zanim transmisja na żywo została zakończona, nakazał nagrywającemu odłożyć telefon i wsiąść do radiowozu.

Zobacz Film

Zobacz także:

Zwyrodnialec wyrzucił babcię z drugiego piętra!

 

Powiadom mnie gdy:
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze