Connect with us

Z Kraju

Zwyrodnialec wyrzucił babcię z drugiego piętra!

Pod budynkiem przy ulicy Nowomiejskiej w Suwałkach (woj. podlaskie) leżało ciało starszej kobiety, pani Krystyny (†78 l.). Choć początkowo wydawało się, że doszło do nieszczęśliwego wypadku, to zapis z zapisu monitoringu ukazały porażającą prawdę. To wnuk, 25-latek, wyrzucił starszą kobietę jak niepotrzebną rzecz przez balkon. Wszyscy zadają sobie jedno pytanie: Dlaczego młody mężczyzna dopuścił się tak bestialskiego czynu?

 

Początkowo przypuszczano, że doszło do bardzo nieszczęśliwego wypadku i kobieta wypadła z balkonu mieszkania na drugim piętrze. Kiedy policjanci dotarli do kamer monitoringu z pobliskiego budynku, okazało się, że pani Krystyna padła ofiarą okrutnej zbrodni. Na kamerach, do którego udało się dotrzeć gazecie Fakt.pl, widać, że 78-latka została wyrzucona z balkonu. Młody mężczyzna podniósł staruszkę nad barierkę i wyrzucił. Tak po prostu, jak niepotrzebny mebel.

Sprawą tragicznego zdarzenia zajęła się Prokuratura Rejonowa w Suwałkach, 25 latek został zatrzymany 78-latka w wyniku upadku z drugiego piętra poniosła śmierć na miejscu.

Uwaga Materiał video może być drastyczny dla niektórych osób!

Odpowiedzialny z dział wiadomości

Kliknij by skomentować

Z Kraju

Ze Świata

Filmiki