Connect with us

Filmiki

Funkcjonariusz zastrzelony przez kierowcę. Policja opublikowała nagranie.

DEMING, Nowy Meksyk – Przedstawiciele stanu Nowy Meksyk opublikowali w piątek wieczorem wideo z kamery radiowozu, pokazujące dramatyczne zdarzenie, w którym zginął policjant.

Film pokazuje, jak Darian Jarrott, oficer który służył w policji od 6 lat, został zastrzelony przez członka jednego z karteli narkotykowych. Za sprawcą ruszył ponad 60 kilometrowy pościg, który zakończył się śmiercią 39-letniego napastnika Omara Felix Cueva.

Urzędnicy powiedzieli, że  39-letni Omar Felix Cueva, został później zabity w strzelaninie z policją w Las Cruces. 28-letni funkcjonariusz Jarrott,  pomagał śledczym  z US Homeland Security, w kontrolowaniu pojazdów. Śledczych widać tuż po tym jak napastnik odjechał.

Kiedy czarnoskóry podejrzany mówi „Nie mogę oddychać”, policjant wpycha mu śnieg do ust

Na nagraniu widzimy jak Omar wysiada z pickupa, trzymając karabin typu AR-15 i oddał w jego kierunku kilka razy trafiając go kilka razy, gdy policjant upadł, podbiegł do niego i oddał strzał z bliskiej odległości w głowę.  Jak poinformowali policjanci na konferencji prasowej napastnik był w drodze do miejscowości Las Cruces, aby zawrzeć transakcję narkotykową, miał on też bogatą historię kryminalną. 

Zobacz film


Odpowiedzialny z dział wiadomości

Kliknij by skomentować

Z Kraju

Ze Świata

Filmiki