Connect with us

Filmiki

[FILM] Policjant z jednostki SWAT został postrzelony w kamizelkę i po chwili w twarz.

16 marca 2021 r. Około godziny 12:15 funkcjonariusze LAPD Southwest Patrol Division odpowiedzieli na wezwanie związane ze strzelaniną  w bloku przy 1000 West 21st Street. Funkcjonariusze dowiedzieli się, że podejrzany, później zidentyfikowany jako 36-letni George Cerda, był uzbrojony, prawdopodobnie znajdował się pod wpływem narkotyków i strzelał do ludzi.

Po tym, jak podejrzany zabarykadował się w domu, na miejsce zdarzenia wezwano oficerów z Special Weapons and Tactics (SWAT). Funkcjonariusze SWAT otoczyli podejrzanego, jednocześnie ewakuując mieszkańców sąsiadujących z domem podejrzanego. Po tym, jak Zespołowi ds. Negocjacji Kryzysowych nie udało się przekonać podejrzanego do poddania się, do domu wpuszczono gaz. Gdy to się stało, podejrzany strzelił, trafiając jednego z funkcjonariuszy SWAT w kamizelkę kuloodporną. Po chwili podejrzany wybiegł z domu strzelając w kierunku policjanta trafiając go w twarz.

Napastnik po chwili został zastrzelony przez innego funkcjonariusza. Zmarł na miejscu w wyniku odniesionych ran. Trafiony Funkcjonariusz został przewieziony do miejscowego szpitala, gdzie znajduje się w stanie stabilnym.

 

Odpowiedzialny z dział wiadomości

Kliknij by skomentować

Z Kraju

Ze Świata

Filmiki