Czarnoskóry mężczyzna dźga 12-letniego chłopca w szyję nazywając go “białym diabłem”

Oto historia, o której prawdopodobnie nie słyszałeś, głównie dlatego, że nie pasuje do dzisiejszej narracji. Większe zagraniczne media milczą o tym zdarzeniu, lub pomijają wątek rasistowski, ale wyobraźcie sobie co by było gdyby odwrócić role. W zeszłą niedzielę w Pittsburghu czarnoskóry mężczyzna dźgnął 12-letniego chłopca nożem w szyję w McDonald’s, wykrzykując rasistowskie przezwiska.

Współpracująca z CNN stacja KDKA poinformowała, że ​​policja aresztowała 51- letniego Charlesa Edwarda Turnera. Podejrzanemu postawiono wiele zarzutów, w tym próbę popełnienia zabójstwa i cztery przypadki napaści z użyciem siły. Obecnie przebywa on w więzieniu w Allegheny County.

Dziecko zostało przetransportowane do szpitala, gdzie początkowo jego stan był krytycznym, dzięki szybkiej pomocy lekarskiej udało się go uratować i jego życiu już nic nie zagraża. Policjanci stwierdzili, że nie wydaje się, aby między podejrzanym a chłopcem istniał jakiś związek, ich spotkanie było zupełnie przypadkowe. Policja poinformowała także, że ​​dwóch pracowników McDonald’s interweniowało, aby pomóc dziecku. „Był z rodziną, stał w kolejce, po prostu wpadli szybko po jednego hamburgera” – powiedział pracownik McDonalda  stacji KDKA.

Policja nie była w stanie ustalić motywu niesprowokowanego ataku. Detektywi  przeprowadzili dochodzenie na miejscu zdarzenia, a także przeanalizowali materiały wideo z kamer i rozmawiali ze świadkami. Fox News , cytując raport KDKA, powiedział, że mężczyzna stał w kolejce za chłopcem i jego rodziną, kiedy nagle dźgnął chłopca.

Funkcjonariusze Ross Small, Harry Siwik i Steve Harris odnieśli drobne obrażenia podczas próby jego zatrzymania. Dwaj pracownicy McDonald’s, David Lewandowski i Henry Seifried, którzty ruszyli chłopcu na pomoc również zostali kontuzjowani. Lokalna stacja telewizyjna w Pittsburghu doniosła, że według relacji świadków ​​napastnik w trakcie ataku krzyczał „białe diabły” i inne obelgi rasowe.

W Internecie nawoływał do zabójstwa z pobudek politycznych. Został zatrzymany

Turner ma długą historię kryminalną i był wielokrotnie aresztowany za przestępstwa takie jak „napad z użyciem siły, nękanie, napaść, której przestępstwa sięgają lat 80-tych”, – napisała lokalna gazeta Gateway Pundit.

Jak na ironię (lub nie), pomimo wyraźnych rasistowskich okrzyków podczas ataku na chłopca, Turner nie został oskarżony o przestępstwo z nienawiści rasowej. Chwilę przed wejściem do McDonada widziano go na zewnątrz wykrzykującego rasistowskie okrzyki. Gdyby role zostały odwrócone, wszystkie media w stanach opisywałby ten incydent,, bez tchu obwiniając „białą supremację” o zaatakowanie „osoby kolorowej”.

Jako przykład stronniczości mediów można podać przerażającą strzelaninę w Boulder w Kolorado w którym biały mężczyzna zastrzelił 10 osób w loklanym sklepie. Początkowo media od  razu doszły do ​​wniosku, że strzelec był „białym suprematystą”, a następnie, że „wszystkie masowe strzelaniny są dokonywane przez białych mężczyzn”.

A ty co o tym myślisz?

Powiadom mnie gdy:
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Jan

“afro amerykanie” stanowią coraz większy udział społeczeństwa nic dziwnego że USA zamieniają się w Afrykę bis. Większość musi mieć rację bo w USA podobno działa pluralizm. Cywilizacja chyli się ku upadkowi np. takie Detroit kiedyś centrum światowej produkcji, teraz nie do odróżnienia od Kapsztadu czy Johannesburga.

Tytus

Robocop nadchodzi…

Balana

Koniec naszego świata. Jednak jestem troche nacjonalistą. Żyjesz innym państwie-dostosuj się do jego norm i praw. Nie chcesz- nie musisz tam żyć. Wypad

Maciej

Co wy tam bierzecie w tej redakcji? To nie żaden biały tylko Ahmad Al Aliwi Alissa.