Connect with us

Z Kraju

Zasnął w myjni samochodowej, w samochodzie miał narkotyki

Zasnął na myjni

23-letni mężczyzna śpiąc w aucie na terenie myjni samochodowej przyciągnął uwagę funkcjonariuszów patrolujących miasto. Znaleziono przy nim  poporcjowaną amfetaminę, marihuanę oraz elektroniczną wagę.

Akcja rozgrywała się w nocy z niedzieli na poniedziałek (21/22.03.2021r.) w Elblągu przy ul. Warszawskiej. Funkcjonariusze zauważył audi zaparkowane na terenie myjni samochodowej, w którym były mocno zaparowane szyby. Jak się okazało wewnątrz spał mężczyzna. Obudzony nie umiał stwierdzić gdzie jest, jak się tu znalazł, a jego zachowanie wskazywało, że mógł zażywać środki odurzające.

Na pytanie funkcjonariuszy co znajduje się w reklamówce leżącej na siedzeniu odparł, że bielizna na zmianę i żeby lepiej tam nie zaglądać. Funkcjonariusze nie jedno już widzieli więc sprawdzili zawartość torby, jak  okazało się, było w niej 10 foliowych torebek z białym proszkiem oraz zawiniątko z suszem. Po sprawdzeniu testerem narkotykowym potwierdzono, że jest to amfetamina w ilości około 30 gramów i marihuana. 23-latek został zatrzymany. W poniedziałek  usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

46-letni kierowca BMW zginął na miejscu.

Odpowiedzialny z dział wiadomości

Kliknij by skomentować

Z Kraju

Ze Świata

Filmiki