Opole. Ciała dwóch mężczyzn znalezione w podpalonym mieszkaniu.

Pożar opole
Pożar opole

Funkcjonariusze z Opola wyjaśniają sprawę śmierci dwóch mężczyzn, których zwęglone ciała zostały znalezione w  jednym z mieszkań w centrum Opola. Policjanci szybko zauważyli, że ogień został podłożony celowo. Jeszcze tego samego dnia, funkcjonariusze zatrzymali trzy osoby. 

W niedzielę rano  (21 marca),służby ratownicze otrzymały informację o pożarze w jednym z mieszkań w centrum Opola. Z uwagi na mocne zadymienie i zagrożenie dla lokatorów bloku, rozpoczęto ewakuacje mieszkańców. W trakcie działań gaśniczych, w płonącym mieszkaniu, strażacy znaleźli ciało dwóch mężczyzn.

Na miejscu pojawili się  funkcjonariusze grupy dochodzeniowo-śledczej a także technicy kryminalistyki. Bardzo szczegółowo zbadano mieszkanie a także  zabezpieczono wszystkie ślady i dowody. Przesłuchano też pierwszych świadków. Funkcjonariusze szybko nabrali podejrzeń, że do śmierci mężczyzn mogły przyczynić się osoby trzecie. Kryminalni z  Opola natychmiast  rozpoczęli intensywną pracę operacyjną.

Decyzją prokuratury, która nadzoruje to śledztwo, zwłoki mężczyzn zostały zabezpieczone do sekcji. Ciężka praca operacyjna funkcjonariuszy szybko przyniosła efekty. Jeszcze tego samego dnia, już po kilku godzinach, do sprawy o zabójstwo policjanci zatrzymali aż trzy osoby. Na obecną chwilę są wykonane z nimi czynności procesowe.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*