Connect with us

Ze Świata

[Film] Policjant aresztuje 8-letniego chłopca. Zobacz za co.

„Wiesz, dokąd się wybierasz? Idziesz do więzienia ”- mówi policjant  Policjant następnie instruuje go, aby wstał i położył ręce na metalowej szafce aby go przeszukać. Trzęsąc się, chłopiec zakłada ręce za plecami, ale jego nadgarstki są tak drobne, że kajdanki wciąż ześlizgują się. Zdejmując kajdanki, policjant mówi chłopcu, aby położył przed sobą ręce, gdy eskortują go do policyjnego samochodu zaparkowanego na zewnątrz.

„Rozumiesz, że to bardzo poważna sytuacja, dobrze? Nienawidzę tego że stawiasz mnie w takiej sytuacji i że muszę to zrobić, dobrze? ” mówi drugi oficer.

Aresztowanie chłopca w 2018 roku za uderzenie nauczyciela w jego szkole w Key West na Florydzie zostało ponownie zauważone w poniedziałek, gdy nagranie z kamery policjanta zostało  opublikowane przez adwokata Bena Crumpa. Dwuminutowy klip zebrał ponad 2 miliony wyświetleń we wczesny wtorek.

Policja informuje, że incydent rozpoczął się, gdy nauczycielka zauważyła, że chłopiec siedzi nieprawidłowo przy stole obiadowym. Kiedy nauczycielka poprosił go, aby usiadł obok niej ​​odmówił spełnienie tej prośby. Nauczycielka by z nim spokojnie porozmawiać o jego zachowaniu przy stole, wyszli razem na spacer po szkole, podczas którego chłopiec wyzywał ją i uderzał. Funkcjonariusz, który jako pierwszy przyjechał do szkoły napisał w raporcie, że chłopiec „miał zaciśnięte pięści i miał postawę taką, jakby był gotowy do walki”.

[pt_view id=”f1ba984d0i”]

Chłopiec został zabrany do zakładu karnego dla nieletnich w Key West. Adwokat matki chłopca powiedział, że został on oskarżony o pobicie.  Nie jest jasne, jak sprawa została rozwiązana.

Adwokat chłopca twierdził, że funkcjonariusze stosowali taktykę „scared straight”, jest to rodzaj programu mającego na celu ostrzeżenie nieletnich o unikaniu popełniania przestępstw w przyszłości, poprzez podkreślanie poważnych jego konsekwencji. Takie programy od dawna przyciągają uwagę obrońców ds. praw dzieci, którzy twierdzą, że odczłowieczanie i zastraszanie uczniów nie jest skuteczne. Jak poinformował adwokat chłopiec miał zaburzenia emocjonalne i behawioralne, które zostały zaniedbane podczas tego incydentu. Daj znać nam w komentarzu co o tym sądzisz.

Odpowiedzialny z dział wiadomości

1 Comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Z Kraju

Advertisement

Ze Świata

Filmiki