Connect with us

Filmiki

[FILM] Policjant zastrzelił kobietę, która otworzyła do niego ogień. Jej matka obwinia policję.

W ubiegły piątek, funkcjonariusz z Metropolitan Nashville Police Department (MNPD). Josh Baker zatrzymał do kontroli pojazd, który według policji, właściciel czarnego Camaro był objęty sześcioma czynnymi nakazami zatrzymania.

W ubiegły piątek, funkcjonariusz z Metropolitan Nashville Police Department (MNPD). Josh Baker zatrzymał do kontroli pojazd, który według policji, właściciel czarnego Camaro był objęty sześcioma czynnymi nakazami zatrzymania.

Samochód był prowadzony przez 31-letnią Nika Holbert, która podczas czynności wyjaśniających stawała się coraz bardziej agresywna. W pewnym momencie wróciła do samochodu, wyjęła pistolet i strzeliła do policjanta, który natychmiast odpowiedział ogniem. Podejrzana zdołała przejechać jedynie kilkaset metrów nim rozbiła samochód. Zmarła w wyniku odniesionych ran postrzałowych.

Policjant został postrzelony w klatkę piersiową, na szczęście posiadał na sobie kamizelkę kuloodporną.  W sobotę MNPD opublikowało nagranie z bójki zarówno z kamery ciała, jak i z kamery samochodowej.  Zapis  z kamer pokazuje, że policjant szybko zorientował się, że za kierownicą nie siedzi właściciel samochodu na którego są wystawione nakazy aresztowania. W trakcie kontroli okazało się także, że kierująca pojazdem nie posiada uprawnień do prowadzenia pojazdów.  Ze względu na jej coraz dziwniejsze zachowanie, policjant postanowił przeszukać jej torebkę w której znalazł woreczek z marihuaną.

W sobotę szef policji MNPD John Drake poparł działania funkcjonariusza:

„Przejrzałem nagranie z kamery funkcjonariusza. Wydawało się, że zrobił wszystko, co w jego mocy, aby uspokoić sytuację, paralizatora użył w ostateczności, broni palnej użył w celu obrony siebie” – powiedział Drake w oświadczeniu.

Matka postrzelonej kobiety powiedziała WTVF, że nie zgadza się z oceną szefa policji dotyczącą strzelaniny, gdyż w jej ocenie.. uwaga: „On próbował ją zabić tym paralizatorem, a ona się broniła” – powiedziała w wywiadzie dla  WTVF.

Odpowiedzialny z dział wiadomości

7 komentarzy

7 Comments

 1. BrakSłów

  18 marca, 2021 at 9:22 pm

  No i po co ta szopka – wystarczy zalegalizować, jak jest to w wielu innych krajach/stanach. Kobieta by żyła, policjant uniknąłby stresu i problemów, a wszystko to przez woreczek z zielskiem równie groźnym co paczka papierosów albo sześciopak piwa.
  Wystarczyłby mandat za brak uprawnień.

  • pełnosłów

   19 marca, 2021 at 12:22 am

   w tn posaidanie bez wzgledu na ilosc to wykroczenie i grozilo jej max 2500 dolarow grzywny

  • Marcineryk

   19 marca, 2021 at 7:39 am

   Brak słów to do Ciebie mistrzu. Kobieta w trakcie kontroli ucieka, stawia opór, potem strzela do policjanta. Najwyraźniej miała więcej na sumieniu albo sądziła, że jej sieupiecze bo przecież jako czarna jest pokrzywdzona. A tu niestety, w ogóle mi jej nie żal. BTW tez jestem za tym co napisałeś aby małe ilości trawki były legalne.

  • boski

   19 marca, 2021 at 10:07 am

   Brak uprawnień do prowadzenia pojazdów, niestosowanie sie do poleceń policji, posiadanie, poruszanie sie pojazdem z czynnym nakazem zatrzymania, a poza tym okropna locha.
   Sam woreczek i wygląd to najmniejszy % winy.

 2. Jan

  19 marca, 2021 at 5:59 am

  Dwóch grubasów close combat. Nie udało mu sie poskromić smoczycy.

 3. Bajkał

  19 marca, 2021 at 10:28 am

  Wszystko przez to że pewniej grupie o której głośno mówić nie wolno się we łbach poprzewracało. Po strajkach BLM czują się już na tyle bezkarnie że mogą Ci dziś napluć w twarz a następnie oskarżyć o rasizm tylko dlatego że podczas plucia miałeś czelność zasłonić twarz…
  quo vadis ;/

 4. Tomads

  1 maja, 2021 at 3:21 pm

  Czarna….tak myślałem zanim włączyłem film.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Z Kraju

Ze Świata

Filmiki