Connect with us

Z Kraju

Busem zmusił forda do ucieczki na pobocze. Nie żyje 4-letnie dziecko

Policjanci apelują do wszystkich osób posiadających informacje w sprawie wypadku, o zgłoszenie się do Komendy Powiatowej Policji w Brzegu lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 47 86 33 203. Bardzo pomocne mogą być także nagrania z videorejestratorów pojazdów jadących w tamtym czasie trasą Brzeg – Oława.

wypadek brzeg

Funkcjonariusza z Brzegu wyjaśniają dokładne okoliczności tragicznego wypadku. W wyniku poniesionych obrażeń, na miejscu zginął 4-letni chłopiec. 

Dnia 16 marca koło godziny 16:15 na drodze krajowej 94 doszło doszło do tragicznego wypadku. Jak wynika ze bardzo wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, 25-latka kierująca pojazdem marki ford straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na przeciwległy pas zderzając się z volkswagenem. Według relacji świadków,  na chwilę przed zderzeniem się pojazdów kierowca białego busa miał wyprzedzać innym samochód zmuszając tym samym kierującą fordem do zjechania na pobocze gdzie wpadła w poślizg. Niestety w wyniku odniesionych ran na miejscu zginął 4-letni chłopiec , inne 4 osoby uczestniczące w zdarzenia, z poważnymi obrażeniami ciała trafiły do szpitala.

 

Odpowiedzialny z dział wiadomości

Kliknij by skomentować

Z Kraju

Ze Świata

Filmiki