w ,

Włocławek. Dźgnął nożem 19-latka i pozostawił go na pewną śmierć

Policja Włocławek

W środę (06.01.2021) funkcjonariusze z Włocławka zostali powiadomieni o zwłokach mężczyzny leżących przy drodze żużlowej, przy kompleksie leśnym w  miejscowości Marianki (gm. Brześć Kujawski).

Natychmiast na miejsce udali się policjanci, którzy zabezpieczyli teren do czasu przyjazdu śledczych i prokuratora. Na miejscu śledczy wstępnie ustalili, że do śmierci 19-latka mogły przyczynić się osoby trzecie.

Kryminalni z włocławskiej komendy, wspólnie z policjantami z Bydgoszczy, pracując nad rozwiązaniem sprawy wytypowali i zatrzymali w czwartek (07.01.2021) do wyjaśnienia aż sześciu włocławian. Byli to mężczyźni w wieku od 23 do 29 lat.

W piątek (08.01.2021) funkcjonariusze na podstawie zebranych dowodów ustalili, że dwóch  zatrzymanych mężczyzn w wieku 23 i 29 lat mogą mieć związek ze śmiercią 19-letniego mieszkańca Włocławka.

W prokuraturze 29-latek usłyszał zarzut zabójstwa poprzez zadanie ciosu nożem w udo i pozostawienie rannego bez udzielenia pomocy, natomiast 23-latek odpowie za pozostawienie rannego bez pomocy. Za zabójstwo starszemu z nich może grozić kara do 25 lat pozbawienia wolności, a nawet dożywocie. Młodszy mężczyzna za nieudzielenie pomocy może grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj na wniosek śledczych sąd zastosował wobec zatrzymanych tymczasowy areszt.

Zgłoś nadużycie

Co myślisz?

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments