w ,

Seattle zatrudnia byłego alfonsa do pracy nad reformą policji

Miasto Seattle zatrudniło byłego alfonsa, który został skazany za prowadzenie operacji prostytucji, w tym stręczycielstwa nieletnich dziewcząt, za 150 000 dolarów rocznej pensji, który obecnie posiada tytuł „Street Car”.

Według doniesień nowo zatrudniony, Andre Taylor, został zatrudniony przez miasto w celu świadczenia „wiedzy specjalistycznej i usług wsparcia” w zakresie deeskalacji, zaangażowania społeczności i alternatyw dla policji. ” Taylor powiedział:

„Uliczny car to osoba, która ma szczególnego geniusza na danym obszarze. Wiem, że określenie „uliczny car” jest dość prowokacyjne ”.

Taylor twierdzi, że rola ta przyniesie korzyści miastu i jego wysiłkom na rzecz społeczności. Powiedział również, że wymyślił ten tytuł, postępując zgodnie z praktyką byłego prezydenta Baracka Obamy polegającą na wyznaczaniu „carów” do zajmowania się różnymi obszarami zainteresowań, kiedy był w Białym Domu. Taylor powiedział:

„To powinno być ważne stanowisko, ponieważ mogłoby pomóc stłumić niektóre incydenty, które mają miejsce między społecznością a miastami”.

The New York Post poinformował, że Taylor po raz pierwszy znalazł rozgłos w Las Vegas, gdzie w 2000 roku został skazany na ponad pięć lat więzienia z odsiedział niewiele ponad rok. Niektóre dziewczyny, dla których był stręczycielem, były nieletnie. Taylor powiedział w filmie na YouTube:

„Urodziłem się na ulicy. Wychodzę z głębokiej ciemności ”.

To nie pierwszy raz, kiedy Seattle zapłaciło Taylorowi z pieniędzy podatników. Według doniesień organizacji Not This Time zapłacono mu w zeszłym roku 100 000 dolarów na sponsorowanie serii projektów społecznych zatytułowanych „Conversations with the Streets”.

Zgłoś nadużycie

Co myślisz?

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments