w ,

Alyssa Milano, aktywistka “Defund the police”, dzwoni pod numer 911

Alyssa Milano aktorka i aktywistka  „Defund the police” głośno nawołująca do ograniczenia finansowania policji Alyssa Milano, szybko wezwała policję, gdy sądziła, że ​​uzbrojony bandyta był na jej posiadłości w Bell Canyon w niedzielny poranek.

Wezwanie wywołało reakcję, która obejmowała siedem pojazdów szeryfów hrabstwa Ventura, jedną jednostkę K-9, helikopter policyjny i jeden zespół straży pożarnej Los Angeles.

DailyMail.com uzyskał video przedstawiające ratowników przychodzących z pomocą 47-latce.

 „Po raz pierwszy zauważyliśmy, że helikopter krąży bardzo nisko nad głową i wiedzieliśmy, że coś się dzieje, zwykle jest to taka spokojna społeczność. Potem zobaczyliśmy wszystkie radiowozy zaparkowane przed domem Alyssy. Mieli broń w pogotowiu i wydawali się bardzo poważni.” powiedział DailyMail.com sąsiad Alssy.

Alyssa i jej mąż-agent Dave Bugliari, lat 39, zadzwonili pod numer 911, kiedy usłyszeli, odgłos który zidentyfikowali jako strzały. Poinformowali pogotowie ratunkowe, że dźwięk „wystraszył ich psy” i sprawił, że poczuli się, jakby w pobliżu był bandyta.

Przedstawili funkcjonariuszom opis podejrzanego, którym miał być  „40-letnim mężczyzną z długą strzelbą”.

Poszukiwanie z powietrza i z ulicy trwało ponad trzy godziny. „Okazało się, że był to nastolatek z sąsiedztwa strzelający z wiatrówki do wiewiórek” – powiedział DailyMail.com mieszkaniec osiedla.

Nastolatek był świadkiem całej akcji, później zdał sobie sprawę, że to on był przyczyną i zgłosił się do funkcjonariuszy.

W lipcu aktywistka Alyssa opublikowała na Twitterze link do swoich 3,7 miliona obserwujących, wzywając ich do podpisania „Budżetu Ludowego LA”, który domaga się 90-procentowej redukcji finansowania policji.

– Używa swojej sławy w obłudny sposób. Dlaczego nie wysłała męża na podwórko, aby dowiedzieć się, co się właściwie dzieje, zanim zadzwoniła na policję? reakcja ze strony organów ścigania kosztuje podatników tysiące dolarów – powiedział jeden z sąsiadów

Zgłoś nadużycie

Co myślisz?

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments