Zatrzymany za posiadanie narkotyków w mieszkaniu poszukiwanej

Zatrzymany za posiadanie narkotyków w mieszkaniu poszukiwanej

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach zatrzymali 33 – letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków oraz jego 30 – letnią znajomą, która była poszukiwana celem odbycia kary więzienia. Skuteczna praca operacyjna kryminalnych pozwoliła ustalić sprawcę i zabezpieczyć blisko 70 gramów narkotyków.

Wśród szerokiego spektrum zadań jakie realizuje codziennie Policja jest zwalczanie przestępczości narkotykowej oraz poszukiwanie osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości.

Wcześniej zebrane informacje i intensywne działania kryminalnych pozwoliły na ustalenie adresu mężczyzny, który miał posiadać narkotyki.

Do zatrzymania doszło na parkingu pod blokiem. Mężczyzna siedział w samochodzie w towarzystwie innej osoby i został zaskoczony obecnością policjantów. Aby uniknąć zatrzymania oboje zaryglowali od środka drzwi pojazdu. Dalej wypadki potoczyły się już błyskawicznie. Policjanci wyciągnęli mężczyznę, który w trakcie zatrzymania próbował jeszcze pozbyć się dowodów winy odrzucając opakowanie po papierosach w którym były narkotyki. W czasie kontroli mężczyzny kryminalni ujawnili jeszcze przy nim saszetkę w której znajdowały się woreczki z zawartością białego proszku, suszu roślinnego a także tabletki koloru niebieskiego.

Następnie pol

Źródło: Policja.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*