Diler narkotyków zatrzymany. Policjanci zabezpieczyli ponad 800 porcji handlowych środków odurzających

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu patrolowali w godzinach popołudniowych teren osiedli w rejonie ulicy Bolesława Krzywoustego. Zauważyli w pewnym momencie dziwnie zachowującego się mężczyznę, który siedział w jednym z zaparkowanych aut. Co chwilę rozglądał się on dookoła i sprawiał wrażenie zdenerwowanego. Policjanci podeszli bliżej, żeby sprawdzić powody jego zachowania.

Jak się okazało, mężczyzna ukrywał w bieliźnie woreczki ze środkami odurzającymi. Było to kilka porcji tzw. dopalaczy. 29-latek został zatrzymany, a dalsze czynności z jego udziałem doprowadziły do zabezpieczenia w miejscu jego zamieszkania sporej ilości różnego rodzaju środków psychoaktywnych i narkotyków. Policjanci przejęli m.in. amfetaminę, marihuanę oraz dopalacze w ilości, z której można byłoby uzyskać ponad 800 porcji handlowych.
Funkcjonariusze zabezpieczyli też młynki do mielenia narkotyków oraz rozpuszczalniki i susz roślinny, które podejrzany mieszał i później sprzedawał.

Sprawą 39-latka podejrzanego o rozprowadzanie i wytwarzanie środków odurzających zajmie się teraz wrocławski sąd. Zatrzymanemu mężczyźnie grozić może kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

sierż. szt. Przemysław Ratajczyk

Źródło: KMP we Wrocławiu
asp. szt. Łukasz Dutkowiak
tel. 693 – 403 – 817

 

 Źródło: www.dolnoslaska.policja.gov.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*