Connect with us

Filmiki

[Film] Służby białoruskie uczą migrantów jak zabijać nożem?

W internecie pojawił się film nagrywany z ukrycia. Widzimy na nim jak ktoś najprawdopodobniej z białoruskich służb posługując się językiem angielskim uczy jak zabić inną osobę, migranci są też instruowani jak mają atakować polską granicę.

Na filmie jakiś mężczyzna instruuje osoby będące w pokoju jak mają zachowywać się podczas szturmu na naszą granicę, mają rzucać wszystkim czym popadnie. Rzucać i uciekać – słychać na nagraniu. Mężczyzna mówi w języku angielskim i jest to tłumaczone przez kogoś na język rosyjski.

W pewnym momencie osoba ta mówi do nich, że będą posiadać noże, następnie instruuje pokazując na pozorancie gdzie mają uderzać nożami, „waszą misją jest dźgać w miejsce niechronione
Szyja, pachy nogi i ramiona” – mówi mężczyzna.

Według stacji Nexta_tv w jednym z grup w socjal mediów pod takiem #migranci pojawił się film, w którym ludzie dowiadują się, jak mają się zachowywać podczas starcia ze strażnikami granicznymi. Stacja nie podaje daty ani miejsca nagrania, nie wiemy czy film został umieszczony przed ostatnim starciem na granice, wszystko na to wskazuje, ze tak.

Transkrypcja z nagrania: „Rzucajcie wszystkim co macie pod ręką w strażników granicznych. Np. kamieniami, butelkami, kłodami, patykami – Rzucajcie i uciekajcie. Następnie zobaczcie tutaj, będziecie mieli noże, waszą misją jest dźgać w miejsce niechronione szyja, pachy, nogi i ramiona. Nie bójcie się, nie będą do was strzelać, a jeśli już to w powietrze. Skończyłem, zabierz ich stąd.”

Odpowiedzialny z dział wiadomości

Kliknij by skomentować

Z Kraju

Ze Świata

Filmiki