Connect with us

Z Kraju

Piotr Zelt ubliża rzeczniczce straży granicznej, policja zrywa z nim współpracę!

Aktor Piotr Zelt znany z roli Arniego w 13 posterunku, nazwał rzeczniczkę Straży Granicznej „twarzą bestialskich, bandyckich standardów”. Fundacja Ośrodek Monitorowania Antypolonizmu  zapewniła, że zgłoszenia w tej sprawie trafią do prokuratury.

Na swoim koncie Twitter aktor napisał, że  „Pani „rzecznik SG, twarz bestialskich, bandyckich standardów państwa pis”

W Internecie zawrzało bo to już kolejna osoba, która ubliża służbom które strzegą granicy. Jak poinformowała Policja Opolska, zrywa współpracę z Piotrem Zeltem, który był ambasadorem akcji „Trzeźwy poranek na A4” prowadzonej przez opolską policję. Akcja, prowadzona w poniedziałkowy poranek na opolskim odcinku autostrady, miała wyeliminować z ruchu nietrzeźwych lub znajdujących się pod wpływem środków odurzających kierowców.

Jak udało nam się ustalić Piotr Zelt jest ambasadorem 12. edycji ogólnopolskiej kampanii społecznej „Twarze depresji. Nie oceniam. Akceptuję.” której patronami honorowymi są Lasy Państwowe i Krajowy Konsultant w Dziedzinie Psychiatrii . Bardzo wymowna nazwa kampanii, szkoda że aktor nie wziął jej sobie do serca.

Przypomnij, że to nie pierwsza tego typu sytuacja. Na początku listopada, aktorka Barbara Kurdej-Szatan nazwała funkcjonariuszy straży granicznej mordercami i maszynami bez serca. W jej przypadku także prokuratura zajęła się sprawą, a reżimowe białoruskie media cytowały jej wypowiedź wykorzystując je do swojej propagandy.

Barbara Kurdej-Szatan w Białoruskiej publicznej telewizji (Video)

Odpowiedzialny z dział wiadomości

Kliknij by skomentować

Z Kraju

Ze Świata

Filmiki