Connect with us

Filmiki

Barbara Kurdej-Szatan w Białoruskiej publicznej telewizji (Video)

Wypowiedź Barbary Kurdej-Szatan o Straży Granicznej zyskały już bardzo szeroki rozgłos. Teraz jak się okazuję, historię celebrytki przypomniała reżimowa białoruska telewizja Belarus 24. – „Jej sprawą zajęła się prokuratura po tym, jak nazwała polskich pograniczników maszynami bez serca” – informuje stacja telewizyjna.

Przypomnijmy, że na początku listopada Barbara Kurdej-Szatan umieściła w social mediach taki wpis:

„To jest ku**a »straż graniczna« ????? »Straż« ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Ku**a !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? Ku**aaaaaaaaa !!!!!!!!

Sam wpis został usunięty po kilku godzinach, sprawą zajęła się prokuratura, a prezes TVP Jacek Kurski poinformował, że nie będzie już ona więcej występować w publicznej telewizji. Jak się dowiedzieliśmy znana marka odzieżowa również nie zechce kontynuować z nią współpracy. Media twierdzą, że stacja telewizyjna Polsat również nie planuje więcej jej zatrudniać.

Teraz jej wypowiedź jest cytowana w reżimowej białoruskiej publicznej stacji telewizyjnej, pokazując jej historię jako przykład na brak wolności słowa w Polsce.

Jak informują internauci w telewizji pojawiła się kolejna reklama z udziałem celebrytki, tym razem została nawet sklonowana.

Zobacz także:

Zamaskowani dziennikarze robili zdjęcia, stanowcza reakcja żołnierzy!

Odpowiedzialny z dział wiadomości

Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Z Kraju

Advertisement

Ze Świata

Filmiki