Connect with us

Filmiki

Został zaatakowany przy policji przez 3 bandytów! Sceny jak z filmu akcji

W Rumunii w hrabstwie Buzau nakręcono nagranie niczym z filmu akcji. Mężczyzna był ścigany, blokowany i bity przez 3 inne osoby , policjanci potrzebowali specjalnej grupy szybkiego reagowania, aby uspokoić agresorów. Choć na filmie widać wyraźnie, że policjanci są przytłoczeni sytuacją, przedstawiciele policji w Buzau twierdzą, że interwencja zakończyła się sukcesem. Co więcej, zatrzymani wtedy trzej bandyci pozostali wolni, gdyż prokurator  nie uznał ich za niebezpieczne osoby.

Na nagraniu widzimy mężczyznę, który jest goniony przez trzy osoby, ponieważ próbował sfilmować ich, gdy nielegalnie sprzedawali ptaki. Szalony wyścig rozprzestrzenił się na kilka miejscowości, aż agresorzy całkowicie zablokowali drogę. Mężczyzna przez dobre kilka minut prosił o pomoc dyspozytora 112. Przez cały ten czas kazano mu siedzieć spokojnie i czekać na funkcjonariuszy. W końcu przyjechał jeden patrol.

Policjantka wydaje się być przytłoczona przemocą trzech agresorów, a jej kolega musiał sam stawić czoła agresorom. Nie miał szans, więc wezwał na pomoc inne patrole. Inni policjanci, którzy przybyli na miejsce, również nie mogli uspokoić sytuacji, wszystko skończyło się dopiero, gdy przybyła jednostka antyterrorystyczna.

Po publikacji nagrania w Internecie, rumuński wydział kontrolny wszczął kontrolę dot. tej interwencji. Jak przyznał rzecznik tamtejszej jednostki policji, funkcjonariusze którzy interweniowali jako pierwsi mieli odpowiednie środki przymusu bezpośredniego by móc powstrzymać agresorów.

Po kilku dniach policja zdecydowała o zatrzymaniu na 24 godziny trzech mężczyzn w wieku 27 i 44 lat, oskarżonych o pobicie i inną przemoc, a także niszczenie mienia i zakłócanie porządku publicznego.

Zobacz nagranie ( jest ucinane z momentów jazdy, pozostawiono samą akcję.)

Odpowiedzialny z dział wiadomości

Kliknij by skomentować

Z Kraju

Ze Świata

Filmiki