Connect with us

Filmiki

Mężczyzna z nożem w ręku rzucił się na policjanta, padły strzały

Biuro szeryfa hrabstwa Del Norte opublikowało nagranie z kamery nasobnej, na którym funkcjonariusze policji śmiertelnie postrzelili 38 letniego Roberta Andersona. Mężczyzna ten trzymając nóż w dłoni rzucił się w kierunku mundurowych.

Policjanci odpowiadali na wezwanie dotyczące nieprawidłowo zaparkowanego pojazdu, który utrudniał wjazd na posesję. Kiedy funkcjonariusze pojawili się na miejscu, zauważyli mężczyznę chodzącego boso po ulicy z długim nożem w dłoni.  Funkcjonariusze podjęli dialog z mężczyzną prosząc go aby odrzucił nóż. Na początku zgodził się on schować go do kieszeni bluzy, a po chwili położył go na ziemi przy nogach.

Całemu zdarzeniu przyglądała się żona mężczyzny, która miała na twarzy widoczne ślady pobicia. Jak przyznał w rozmowie z policjantami sam podejrzany, poprzedniej nocy miało dojść między nimi do nieporozumienia. Na prezentowanym nagraniu możemy zauważyć jak w pewnym momencie mężczyzna ten podnosi nóż i zaczyna biec w stronę jednego z policjantów, by po chwili zacząć biec w kierunku swojej żony.

Mundurowi byli zmuszeni otworzyć ogień. Mężczyzna zmarł na wskutek odniesionych ran postrzałowych. Żona tego mężczyzny oskarżyła później policjantów o nadużycie, tłumacząc, że biegł on w jej kierunku i nie stanowił dla policjantów zagrożenia.

Zobacz nagranie:

Odpowiedzialny z dział wiadomości

1 Komentarz

Z Kraju

Ze Świata

Filmiki