Connect with us

Filmiki

Interwencja w Katowicach. Mężczyzna wyrwał się policjantowi i wpadł pod konia

Mężczyzna wyrywając się policjantowi wpadł pod kopyta policyjnego konia!

Zdjęcie: Kadr z filmy na Youtube.com

Nagranie zaczyna się w momencie gdy mężczyznę idącego chodnikiem próbują zatrzymać funkcjonariusze z policji konnej w Katowicach. Zatrzymany mężczyzna zdołał wyrwać się policjantowi, ale w trakcie szamotaniny wpadł pod kopyta koni.

Na pomoc leżącemu mężczyźnie ruszyli najprawdopodobniej jego znajomi. Wśród nich była kobieta, która próbowała odepchnąć konie co mogło skończyć się w mniej przyjemny sposób niż odepchnięcie przez policjanta. Z całego zamieszania skorzystał podejrzany, który natychmiast podjął ucieczkę.

Jak się dowiedzieliśmy nagranie obrazuje końcówkę interwencji, która miała miejsce 11 września i została podjęta wobec ściganego mężczyzny, ponieważ – znajdując się pod wpływem alkoholu – znieważał on funkcjonariuszy policji. Dopuścił się również używania wulgarnych słów w miejscu publicznym. Mężczyzna próbował skryć się w jednym z ogródków piwnych, jednakże został wypatrzony przez funkcjonariuszy.  Ze względu na dobro trwającego postępowania, policja nie może udzielić informacji czy został on zatrzymany po pościgu.

Zobacz filmik:

Odpowiedzialny z dział wiadomości

1 Komentarz

Z Kraju

Ze Świata

Filmiki