Connect with us

Filmiki

[FILM] Awantura ze strażą miejską w autobusie, doszło do szarpaniny.

Na Youtube pojawił się film, na którym można zauważyć awanturę pomiędzy kobietą a funkcjonariuszami straży miejskiej. 

Jak napisał autor nagrania, „Główna bohaterka filmu została upomniana podczas postoju na pętli metro Młociny przez kierowcę autobusu o to, że jej pies (rasy husky) nie posiada kagańca. Kobieta w chamski sposob stwierdziła, że psy tej rasy założonego kagańca mieć nie muszą. Kierowca zadzwonił po straż miejską, jednak po chwili musiał już ruszyć z pętli.
Podczas oczekiwania na światłach wyjazdowych z pętli straż miejska pojawiła się na drugim pasie. Kierowca otworzył drzwi i opowiedział co się dokładnie dzieje. Pies cały czas szczekał. Gdy pokazało się zielone światło autobus pojechał na drugi przystanek nieopodal wyjscia z metra. Kierowca otworzył drzwi i…. Zaczęło się.

Strażnicy weszli do autobusu i zapytali do kogo ten pies należy. Kobieta nawet nie odwróciła wzroku i cały czas patrzyła się w telefon. Funkcjonariusze stwierdzili, że w takim razie pies trafi do schroniska na paluchu. Wtedy Pani się zaśmiała, strażnicy zaczęli kulturalnie tłumaczyć że pies musi mieć kaganiec. Kobieta zaczęła się śmiać i przedstawiać argumenty prawne (w tym momencie zacząłem nagrywac). Po chwili funkcjonariusze użyli siły by wyprowadzić kobietę z autobusu. Co się działo przez najbliższe momenty widać po nagraniu. Po chwili mój telefon się rozładował (nagranie się urywa).”

Zobacz nagranie:

Odpowiedzialny z dział wiadomości

5 komentarzy

5 Comments

 1. hahaha

  16 sierpnia, 2021 at 3:03 pm

  niektórzy myślą że wszystko im wolno tzw. KOZACZKI 🙂 a potem skutki takie jak widać 🙂
  bardzo dobrze
  dziekuje dobranoc

 2. patriota

  16 sierpnia, 2021 at 5:26 pm

  niestety w naszym państwie większość myśli że im wszystko wolno,nie muszą stosować się do poleceń Policji czy Straży Miejskiej a później jest płacz i pretensje, mogła posłuchać i wyjść z autobusu

 3. kobita

  17 sierpnia, 2021 at 2:36 pm

  Powodu do zatrzymania nie było. Pies nie musiał mieć załozonego kagańca zgodnie z regulaminem . Zresztą komu on przeszkadzał? Tacy praworządni się porobiliście? gównażeria milenijna, Wam słuzba wojskowa juz nawet nie pomoże.

 4. Acab

  18 sierpnia, 2021 at 7:24 am

  Zlikwidować straż miejską pomioty postkomunistyczne. Nieudaczników co nie dostali się do policji i przemocą leczą swoje kompleksy.

 5. Benny

  19 sierpnia, 2021 at 12:59 pm

  Straż naruszył nietykalność osobistą a co zatym idzie że osoba która została tak potraktowana przez nich ma prawo skarżyć ich o naruszenie nietykalności.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Z Kraju

Ze Świata

Filmiki