Connect with us

Z Kraju

[Film] Zaatakowali pięściami interweniujących policjantów. Zachowywali się agresywnie

Na naszą redakcyjną skrzynkę otrzymaliśmy link do filmiku umieszczonego w Internecie na stronie Streamable.com Widzimy na nim jak dwóch mężczyzn szarpie się z policją z czego jeden uderzał pięściami policjanta.

Jak poinformowała naszą redakcję rzecznik prasowy biłgorajskiej policji sierż. szt. Joanna Pilarska, do zdarzenia doszło w środę (14.07.2021r.) w jednym z lokali gastronomicznych na terenie Biłgoraja. Około godziny 13:30 dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał zgłoszenie od pracownicy lokalu o dwóch agresywnych i nietrzeźwych mężczyznach, którzy nie chcieli opuścić baru. Policjanci skierowani na miejsce w rozmowie poinformowali mężczyzn, żeby opuścili lokal. Podczas wychodzenia z pomieszczenia jeden z nich złapał się drewnianej belki stanowiącej wystój wnętrza i nie chciał wyjść. Po chwili jednak opuścili lokal.

Policjanci przystąpili do dalszych czynności jednak żaden z mężczyzn nie chciał podać swoich danych. Nagle jeden z nich 36 -latek zaczął szarpać funkcjonariuszy, policjanci użyli w stosunku do niego siły fizycznej w postaci chwytów obezwładniających, drugi mężczyzna (37 – latek) próbował się oddalić, a po chwili zaatakował policjantów bijąc ich pięściami po ciele. Bardzo szybko interweniujący policjanci używając jedynie siły fizycznej w postaci chwytów obezwładniających, a następnie kajdanek obezwładnili i zatrzymani agresywnych mężczyzn.

Jak się okazało byli to mieszkańcy Biłgoraja w wieku 36 – 37 -lat. Obydwaj trafili do policyjnej celi. W piątek usłyszeli zarzuty. Odpowiedzą przed sądem za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza (do 3 lat pozbawienia wolności). Z nieoficjalnych informacji dowiedzieliśmy się, że mężczyźni mieli zaczepiać pracownice lokalu gastronomicznego i łapać je za miejsce intymne.

Film dostępny w sieci streamable.com – nie znajduje się on fizycznie na naszej stronie, nie mamy na niego żadnego wpływu. Jest on jedynie  u nas „osadzony”

Odpowiedzialny z dział wiadomości

1 Komentarz

Z Kraju

Ze Świata

Filmiki