Connect with us

Z Kraju

14-latek zgwałcił 5-letnią dziewczynkę koło Szprotawy? Dziecko nagie i zapłakane wróciło do domu

Wszystko miało się wydarzyć w niedzielę, 18 lipca, w Polkowiczkach (gmina Szprotawa, woj. Lubuskie). Jak pisali mieszkańcy, młody chłopak miał zgwałcić 5-letnią dziewczynkę. Później dziecko miało wróciło nagie i zapłakane do domu.

Pierwsze niepokojące sygnały zaczęły się pojawiać na profilach  społecznościowych w niedzielę późnym popołudniem. Tam mieszkańcy Szprotawy mieli zwracać uwagę na dużą ilość radiowozów jeżdżących na sygnałach.  Wielu się zastanawiało co mogło się stać.

Na miejscu pracowało wiele patroli policji. Mundurowi przez kilka godzin przeczesywali okoliczny teren. W poszukiwania mocno zaangażowali się też ludzie, którzy przekazywali sobie zdjęcie z kamery monitoringu, na którym widać sprawcę.

Nieletni zatrzymany przez mieszkańca

Chłopak został złapany przez jednego z mieszkańców i oddany w ręce policjantów.   Ze względu na dobro dziecka nie udzielamy w tej sprawie żadnych informacji – powiedział sierż. Arkadiusz Szlachetko z biura prasowego żagańskiej policji. Rzecznik zielonogórskiej prokuratury okręgowej prokurator Zbigniew Fąfera potwierdził, że zatrzymano nieletniego sprawcę, niestety dla dobra postępowania nie mógł zdradzić więcej szczegółów.

Jak tylko uzyskamy więcej informacji, będziemy aktualizować ten artykuł.

 

Odpowiedzialny z dział wiadomości

Kliknij by skomentować

Z Kraju

Ze Świata

Filmiki