Connect with us

Filmiki

[Film] Szarpanina policji z 16-latkiem nad zalewem Sosińskim w Jaworznie

Na naszą redakcyjną skrzynkę otrzymaliśmy link do serwisu streamable.com, na którym widzimy funkcjonariuszy policji szarpiących się z nastolatkiem.

Z informacji do nas przesłanych wynika, że całe zdarzenie miało miejsce OWR Sosina w Jaworznie. Mundurowi patrolujący jezioro dostrzegli na jednym z brzegów nastolatka, który był poszukiwany przez policję. Gdy dostrzegł on funkcjonariuszy, zaczął uciekać. Po krótkim pościgu został zatrzymany.

Nastolatek nie reagował na polecenia policjantów, wołał o pomoc do stojącego obok kolegi, który nagrywał całe zajście. Policjantom ostatecznie udało się założyć kajdanki i przetransportować zatrzymanego do motorówki, którą został przetransportowany na komisariat policji, w celu dokonania dalszych czynności.

W tym miejscu chcemy zwrócić uwagę na zachowanie osób postronnych. Nie znając powodu zatrzymania, postanowili słownie i w sposób wulgarny wyrazić swoje niezadowolenie z zatrzymania nastolatka. Policjanci, zatrzymując kogoś, robią to z jakiegoś ważnego powodu.

Odpowiedzialny z dział wiadomości

5 komentarzy

Z Kraju

Ze Świata

Filmiki