Connect with us

Filmiki

[Film] Szarpanina policji z 16-latkiem nad zalewem Sosińskim w Jaworznie

Na naszą redakcyjną skrzynkę otrzymaliśmy link do serwisu streamable.com, na którym widzimy funkcjonariuszy policji szarpiących się z nastolatkiem.

Z informacji do nas przesłanych wynika, że całe zdarzenie miało miejsce OWR Sosina w Jaworznie. Mundurowi patrolujący jezioro dostrzegli na jednym z brzegów nastolatka, który był poszukiwany przez policję. Gdy dostrzegł on funkcjonariuszy, zaczął uciekać. Po krótkim pościgu został zatrzymany.

Nastolatek nie reagował na polecenia policjantów, wołał o pomoc do stojącego obok kolegi, który nagrywał całe zajście. Policjantom ostatecznie udało się założyć kajdanki i przetransportować zatrzymanego do motorówki, którą został przetransportowany na komisariat policji, w celu dokonania dalszych czynności.

W tym miejscu chcemy zwrócić uwagę na zachowanie osób postronnych. Nie znając powodu zatrzymania, postanowili słownie i w sposób wulgarny wyrazić swoje niezadowolenie z zatrzymania nastolatka. Policjanci, zatrzymując kogoś, robią to z jakiegoś ważnego powodu.

Odpowiedzialny z dział wiadomości

5 komentarzy

5 Comments

 1. Bielecki

  9 lipca, 2021 at 11:08 am

  Tak, tak, trzyma go, nie ucieknie mu, ale gazem po oczach zawsze fajnie psiknąć. Typ pyta o powód zatrzymania, to mają go gdzieś. Fajna ta nasza policja, taka nie za przestrzegająca prawa.

 2. bob

  9 lipca, 2021 at 11:53 am

  „W tym miejscu chcemy zwrócić uwagę na zachowanie osób postronnych. Nie znając powodu zatrzymania, postanowili słownie i w sposób wulgarny wyrazić swoje niezadowolenie z zatrzymania nastolatka. Policjanci, zatrzymując kogoś, robią to z jakiegoś ważnego powodu.”

  No oczywiście jak gazują dziecko, to nie masz prawa zapytać dlaczego, bo robi to święta POLSKA POLICJA, więc morda w kubeł chamie. Brak mi słów na ciebie pismaczku…

 3. MrDev

  9 lipca, 2021 at 12:24 pm

  Czy to prawda, że ten nastolatek był poszukiwany tylko za ucieczkę z domu?
  Czy pryskanie gazem w oczy z 5cm, na pewno miało uzasadnienie w tej sytuacji?
  Nastolatek był juz duszony przez 2 razy większą osobę, nie atakował policjantów.

 4. olo

  12 lipca, 2021 at 10:46 am

  Jaka grozi kara za utrudnianie przeprowadzenia interwencji? Ja rozumiem, że ktoś może być głupi jak ten nagrywacz, ale pewne zachowania powinny być karalne

 5. Dariusz

  13 lipca, 2021 at 6:38 pm

  Brawo . Po co się z gościem szarpać! Gazem i pałą. Ma wykonać polecenie i tyle.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Z Kraju

Ze Świata

Filmiki