Connect with us

Filmiki

Otworzył drzwi i zastrzelił policjanta, wziął swoje 8-letnie dziecko na zakładnika

Departament Policji w Stockton w stanie Kalifornia  udostępnił nagranie z interwencji, która miała miejsce w zeszłym miesiącu w trakcie której  funkcjonariusz został zamordowany przez podejrzanego.

Na filmie widzimy 30-letniego funkcjonariusza Jimmy’ego Inn, odpowiadającego na zgłoszenie o możliwej przemocy domowej. Dzwoniący sąsiedzi zgłaszali, że słyszeli krzyki,  a także widzieli krwawiącą kobietę w podartej koszuli.

Oficer Inn zapukał do drzwi i stanął z boku. Drzwi gwałtownie się otwierają, a podejrzany, zidentyfikowany później jako 30-letni Lance Lowe, otwiera ogień do policjanta strzelając do niego kilka razy. Na miejscu pojawia się drugi policjant, który w trakcie wysiadania z radiowozu u​​słyszał strzały i zobaczył podejrzanego stojącego nad postrzelonym policjantem. Gdy podejrzany zobaczył drugiego policjanta zaczął do niego strzelać trafiając w jego radiowóz, funkcjonariusz natychmiast odpowiedział ogniem.

Podejrzany wszedł do domu i wraca po chwili na zewnątrz, trzymając swojego ośmioletniego syna jako zakładnika mierząc do policjanta z broni. Mężczyzna nie reagował na polecenia. W pewnym momencie od tyłu zaszedł go jeden z mieszkańców osiedla i  ryzykując swoje życie powalił podejrzanego na ziemie. W tym momencie funkcjonariusz podbiegł do podejrzanego i oddał do niego kilka strzałów z bliskiej odległości. Interweniujący mężczyzna nie został trafiony, dziecku też się nic nie stało.

Świadkowie zdarzenia oraz policjanci rozpoczęli działania mające na celu uratowanie życia postrzelonego policjanta i podejrzanego. Obaj zostali przewiezieni do szpitala, gdzie zmarli z powodu odniesionych ran postrzałowych.

Odpowiedzialny z dział wiadomości

Kliknij by skomentować

Z Kraju

Ze Świata

Filmiki