Connect with us

Filmiki

Mężczyzna uciekając przed bandytą wpadł na dzieci i chciał się za nimi schować

Nowojorska policja opublikowała w piątek nagranie wideo pokazujące jak uciekający przed bandytą mężczyzna wpada na dzieci i stara się za nimi schować w momencie gdy napastnik z bliska oddaje do niego strzały.

Policja poinformowała, że ​​napastnik otworzył ogień, kilka centymetrów od dzieci, około godz. 18:45 w czwartek, gdy próbował zastrzelić 24-letniego mężczyznę. Mężczyzna upadł na dzieci, próbując uciec przed ostrzałem a potem starał się za nimi schować.

24-letni mężczyzna  ranami postrzałowymi pleców i obu nogach trafił do szpitala i jego stan jest stabilny. Dziesięcioletnia dziewczynka i pięcioletni chłopiec, którzy są rodzeństwem, znajdowali się w pobliżu ich domu. Na szczęście, żadne z dzieci nie zostało trafione. Nieoficjalnie mówi się, że w tle mogło dojść do porachunków gangsterskich.

Film na końcu artykułu.

Policja szuka napastnika oraz drugiej osoby, która podobno pomogła mu uciec na skuterze. Dane policji z Nowego Jorku pokazują, że liczba strzelanin wzrosła o 64 procent w ciągu ostatniego roku, a tylko w tym roku w mieście zgłoszono co najmniej 634 strzelaniny.

Odpowiedzialny z dział wiadomości

Kliknij by skomentować

Z Kraju

Ze Świata

Filmiki