FILM. Mężczyzna zdemolował SOR w Miechowie, przerażające nagranie

Zdemolował SOR
Zdjęcie szpital w Michowie

Zdarzenie miało miejsce na SOR Szpitala św. Anny w Miechowie w piątek po południu. 25-latni mężczyzna z Wielkopolski zgłosił się do szpitala z urazem pleców, którego jak twierdził doznał prawdopodobnie dzień wcześniej podczas wypadku lub kolizji województwie Świętokrzyskiem.

Jak informuję RMF FM, mężczyzna miał wszcząć awanturę po ok. godziny oczekiwania na badanie.  – Pacjent w pewnym momencie zaczął demolować SOR. Zanim został obezwładniony, zniszczył drzwi, rozbił przesłony oddzielające personel od pacjentów, cały sprzęt komputerowy wraz z serwerem oraz lampę zabiegową. Mężczyzna zadawał też ciosy personelowi – powiedział PAP dyrektor szpitala w Miechowie Mirosław Dróżdż. –  Straty szacujemy wstępnie na ok. 100 tys. zł – dodał dyrektor.

25-latek miał też wtargnąć do sali w których leżeli inni pacjentami. Pracownicy szpitala w Miechowie, zadzwonili pod nr alarmowy i wezwali na miejsce policję. Napastnik został obezwładniony dzięki odważnej postawie personelu, przede wszystkim lekarza dyżurnego, następnie został przekazany przybyłym na miejsce policjantom. Po badaniach lekarze podejmą decyzję, czy trafi na obserwację, czy zostanie przewieziony do izby zatrzymań.  Po całym tym zdarzeniu SOR  został tymczasowo zamknięty – na miejscu pracowali policyjni technicy i prokurator.

Zobacz Nagranie. Zdjęcia zniszczeń pod filmem.

Zdjęcie SOR w szpitalu w Miechowie.
Zdjęcie SOR w szpitalu w Miechowie.
Zdjęcie SOR w szpitalu w Miechowie.
Zdjęcie SOR w szpitalu w Miechowie.
Zdjęcie SOR w szpitalu w Miechowie.
Zdjęcie SOR w szpitalu w Miechowie.

3 Komentarze

  1. A ja tam rozumiem gościa. Godzine czekał, godzine rozpierdalał, a nawet na badanie się nie dostał. Jaka obsługa taki napiwek.

  2. Zaczęło się sprzedawczyki za srebrniki sydowskie szabesgoje sydowskie chałaciarze z kieszeniami na kopery i wy smerfy granatowe on był jeden a pomyślcie ze nas są miliony a was jest garstka będzie wam zapłacone każdemu za zasługi w ludobójstwie na narodzie Polskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*