Connect with us

Z Kraju

Taksówkarz chciał pobić pałką pieszego, bo nie mógł przejechać po chodniku

Na kanale YouTube „Stop Cham Warszawa” pojawił się kolejny nowy film na którym, walczą oni z kierowcami nagminnie łamiącymi przepisy i stwarzającymi zagrożenie dla innych. Tym razem na swojej drodze spotkali agresywnego kierowcę taksówki, który chciał zaatakować chłopaków ze Stop Cham pałką, gdyż nie mógł przejechać po chodniku.

Całe zdarzenie miało miejsce przy cmentarzu na Powązkach, można tam parkować wzdłuż krawędzi jezdni, zabronione jest parkowanie w drugiej linii. Informuję o tym znak znajdujący się na początku i końcu parkingu, a także znajdująca się tam linia ciągła. Niestety mimo to, kierowcy dalej próbują parkować w drugiej linii a żeby to zrobić muszą przejechać po ruchliwym chodniku.

Tak też zrobił kierowca srebrnego mercedesa, nie tylko złamał on przepisy, ale także groził i ubliżał ekipie „Stop Cham”, w pewnym momencie wysiadał do nich z pałką. Kobieta, która była pasażerką tego auta, również była agresywna, biła chłopaków parasolką i im ubliżała. Na szczęście kiedy emocje już sięgały zenitu, do akcji wkroczył jakiś przechodzień, który stanął w obronie chłopaków i pogonił agresywnego kierowce.

Zobacz Nagranie – Zdarzenie z kierowcą taksówki od 6 minuty i 21 sekund

Odpowiedzialny z dział wiadomości

Kliknij by skomentować

Z Kraju

Ze Świata

Filmiki