Najpierw spaliła mu samochód, potem cztery razy dźgnęła go nożem.

atak nożem

Sąd postanowił aresztować na 3 miesiące 30-letnią kobietę, która podpaliła partnerowi samochód a dwa dni później czterokrotnie ugodziła go nożem. 

23 maja br. policjanci z Wieliczki zostali skierowani  na interwencję gdzie wg zgłoszenia miało dojść do podpalenia samochodu. policjanci którzy przybyli na miejsce zastali strażaków gaszących palący się pojazd.  Poza całkowicie spalonym pojazdem należącym do 41-letniego gospodarza, uszkodzone zostało również ogrodzenie sąsiadów. Policjanci ustalili, że podpalenia dokonała 30-letnia kobieta, partnerka właściciela pojazdu, która po wcześniejszy oblaniu go  benzyną, podpaliła samochód.  Policjanci zatrzymali kobietę, która  w chwili zdarzenia miała ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

Podpalony samochód. źródło: Policja.pl

Dwa dni później 30-latka usłyszała zarzut uszkodzenia mienia po czym została zwolniona do domu. Jeszcze tego samego dnia, w okolicy godziny 19:00, policjanci zostali wezwani pod adres zamieszkania 30-letniej kobiety i 41-latka.  Powodem wezwania policji było zgłoszenie o ugodzeniu mężczyzny nożem.  Policjanci zastali   kobietę oraz jej  partnera , który posiadał cztery rany kłute w okolicy pleców. Mężczyzna w trakcie udzielanej mu pomocy przekazał policjantom informację,  że został zaatakowany przez swoją partnerkę, która potwierdziła  to w rozmowie z policjantami. Mundurowi zatrzymali kobietę, ujawniając przy niej marihuanę.  Przed posesją policjanci ujawnili i zabezpieczyli noże kuchenne, którymi  zaatakowała swojego partnera.

Prokurator przedstawił  zatrzymanej  kobiecie zarzut usiłowania zabójstwa.  Następnie na wniosek prokuratora  miejscowy sąd zastosował wobec podejrzanej tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.  Grozi jej kara od 8 do 25 lat pozbawienia wolności.

Nóż za pomocą którego zaatakowała swojego partnera. źródło: policja.pl

ZNISZCZYŁ MU SAMOCHÓD, BO „NIE MÓWIŁ DZIEŃ DOBRY” JEGO MAMIE

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*