Connect with us

Z Kraju

Przez całą noc bili brutalnie kobietę i grozili pozbawieniem życia

pobicie kobiety

Na wniosek Komendanta Powiatowego szczecineckiej jednostki oraz prokuratora sąd przychylił się do wniosku i tymczasowo aresztował 34-latka i o dwa lata młodszą kobietę, którzy brutalnie pobili i grozili pozbawieniem życia 41-letniej kobiecie. Sprawcy byli wulgarni i bezwzględni, uderzali pokrzywdzoną pięściami po całym ciele, kopali i rzucali w nią różnymi przedmiotami grożąc, że pozbawią ją życia. 

Zdarzenie miało miejsce 24 maja w Szczecinku, gdy 41-latka przyszła do znajomego posprzątać mu mieszkanie. W mieszkaniu poza właścicielem była jeszcze para, która spożywała alkohol. Kobieta została zaproszona do wspólnej imprezy.. W trakcie towarzyskiego spotkania, które trwało całą noc kobieta wielokrotnie była bita pięściami w okolice głowy i kopana po całym ciele. Napastnicy rzucali w nią także przedmiotami i odgrażali się, że zrobią ją zabiją. Następnego dnia, rano, kiedy biesiadnicy spali kobieta udała się do łazienki i zobaczyła w lustrze jak wygląda. Zdecydowała niezwłocznie opuścić mieszkanie. W związku z tym, że drzwi od mieszkania były zamknięte pokrzywdzona musiała wyskoczyć z mieszkania przez okno.

Poturbowaną kobietę znaleziono pod blokiem i wezwano na miejsce służby ratownicze. Do sprawy zostali zatrzymani wszyscy uczestnicy alkoholowej imprezy. Szybka i profesjonalna praca szczecineckich funkcjonariuszy  pozwoliła na zdobycie solidnego materiału dowodowego, a tym samym w konsekwencji przedstawieniu 34 letniemu mężczyźnie i 32 – letniej kobiecie zarzutów. Oboje odpowiedzą za pobicie kobiety i kierowane pod jej adresem gróźb karalnych. Napastnicy będą mieli czas na przemyślenie swojego zachowania, najbliższe 3 miesiące spędzą teraz w areszcie śledczym, a za popełnione przestępstwa grozi im nawet do 8 lat więzienia.

Odpowiedzialny z dział wiadomości

Kliknij by skomentować

Z Kraju

Ze Świata

Filmiki