Connect with us

Filmiki

Funkcjonariusz został zastrzelony w trakcie szarpaniny. Miał żonę i czworo dzieci

Policjant z Champaign w stanie Illinois Chris Oberheim został zastrzelony 19 maja, podczas szarpaniny z podejrzanym o przemoc w rodzinie. W zeszłym tygodniu policja opublikowała nagranie z tego dramatycznego zdarzenia. Oberheim jest trzecim policjantem z Champaign, który zginął na służbie. Dwaj pozostali zginęli w 1913 i 1967 roku

Prokurator stanowy, Julia Rietz, powiedziała, że Jeff Creel partner zastrzelonego policjanta (który także został ranny) miał prawo zastrzelić 24-letniego Dariona Lafayette’a po tym, jak postrzelił on funkcjonariusza Oberheima.  Rietz wyjaśniła w raporcie opublikowanym w czwartek po południu, że Lafayette wysiadał ze swojego pojazdu już z bronią w ręku po tym, jak policjanci poprosiła go by opuścił pojazd.

Rietz mówi, że Funkcjonariusz został trafiony trzema kulami, z których śmiertelny trafił w jego głowę. Drugi z funkcjonariuszy także został ranny, ale zdołał zastrzelić napastnika, który był już wcześniej aresztowany za przemoc w rodzinie i posiadanie narkotyków.

postrzelony funkcjonariusz

Zastrzelony funkcjonariusz wraz z rodziną.

Funkcjonariusz Oberheim służył w Policji od 20 lat. Pozostawił żonę i czworo dzieci.

Zobacz Nagranie

źródło: https://isp.illinois.gov/

 

79-letni mężczyzna został zastrzelony na stacji benzynowej.

Odpowiedzialny z dział wiadomości

Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Z Kraju

Advertisement

Ze Świata

Filmiki