Podpalił dom, zabił 3 sąsiadów, jednego ranił. Mocna strzelanina z policją.

Bandyta, zidentyfikowany przez policję jako czarnoskóry 56-letni Everton Brown podpalił dom, zastrzelił trzech sąsiadów, a jednego poważnie ranił. Mieszkańcy i policja, twierdzą, że Brown nękał i groził swoim sąsiadom od lat.

Napastnik stał obok swojej ciężarówki, gdy na miejsce przyjechali funkcjonariusze. Gdy jeden z nich wysiadł z radiowozu, natychmiast doszło do wymiany ognia.  Napastnik zabił trzy osoby i ranił poważnie jedną. Mieszkańcy, twierdzą, że Brown nękał i groził im już od lat, według danych policji wykonał on ponad 120 telefonów pod nr 911, często z urojeniowymi teoriami spiskowymi.

Policja hrabstwa Baltimore poinformowała, że ​​Brown zastrzelił swoich sąsiadów, 37-letnią Sarę Alacote i 40-letniego Sagara Ghimire’a, których znaleziono martwych przed swoim domem. Według policji inna ofiara, 41-letni Ismael Quintanilla, została zabita po tym, jak została postrzelona i dźgnięta przez Browna. Czwarta osoba została postrzelona, ​​ale przeżyła.

Kilku mieszkańców tej okolicy powiedziało w mediach, że zabójstwa nastąpiły po latach znęcania się Browna nad sąsiadami. Mimo, że Brown miał kilka wyroków za groźby i zakłócanie spokoju, policja nie zrobiła wystarczająco dużo, aby powstrzymać jego działania – powiedział jeden z mieszkańców okolicy.

Przy napastniku znaleziono  pistolet, nóż i kilka materiałów wybuchowych domowej roboty.

Zobacz film

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*