Connect with us

Z Kraju

Zobacz FILM. Starszy nagi mężczyzna krzyczał, że zaraz skoczy. Spektakularna akcja strażaków

Film z udziałem krakowskich strażaków, którzy interweniowali w jednym z bloków, zyskał już dużą popularność w internecie. Uratowali oni mężczyznę, który stał nago na balkonie i krzyczał, że się zabije.

Zdarzenie miało miejsce w sobotę przy ul. Poznańskiej w Krakowie. Strażacy przed jednym z bloków rozłożyli specjalny skokochron, a sami na linach zjechali na dół na linach.  Interwencję strażaków obserwowali sąsiedzi; jeden z nich nagrał wideo i opublikował je w internecie.  Funkcjonariusze nie mogli wejść do mieszkania  mężczyzny, który stał nagi na balkonie drugiego piętra. Według zgłaszających mężczyzna „dziwnie się zachowywał” i istniało ryzyko, że chce skoczyć z balkonu.

W akcji ratunkowej brało udział 7 strażaków z dwóch zastępów. Podczas trwającej blisko godzinnej interwencji zgromadziło się wielu gapiów, którzy na sam koniec nagrodzili strażaków oklaskami. Niedoszły samobójca został zatrzymany i przekazany policji. Została pobrana mu krew w celu sprawdzenia, czy był pod wpływem środków odurzających.

Zobacz nagranie

Odpowiedzialny z dział wiadomości

Kliknij by skomentować

Z Kraju

Ze Świata

Filmiki