Connect with us

Z Kraju

Znaleziono ciało 11-letniego chłopca. Podejrzany o porwanie i zabójstwo to 41-letni sosnowiczanin

Sosnowiec zabójstwo chłopiec

Funkcjonariusze odnaleźli ciało poszukiwanego od soboty 11-letniego Sebastiana z Katowic.  W niedzielę Policjanci zatrzymali 41-letniego mężczyznę, który zdaniem policji może być odpowiedzialny „za uprowadzenie i zabójstwo nastolatka”.

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Katowicach ustalili i zatrzymali 41-letniego sosnowiczanina, który może mieć związek z uprowadzeniem i zabójstwem  11-letniego Sebastiana z Katowic.  Już pierwsze czynności operacyjne związane z zaginięciem chłopca doprowadziły policjantów do podejrzenia, że to ten mężczyzna może być odpowiedzialny za uprowadzenie i zabójstwo nastolatka. Niestety, wkrótce kryminalni potwierdzili ten scenariusz, odnajdując w Sosnowcu ukryte ciało chłopca. Na miejscu pracują policyjni technicy i śledczy pod nadzorem prokuratora.

11-letni Sebastian wyszedł w sobotę 22 maja 2021 roku na plac zabaw. Do domu zgodnie z tym jak się umówił z rodzicami miał powrócić o godzinie 19. Na kilka minut przed 19-tą, wysłał smsa do matki z prośbą o przesunięcie powrotu na godzinę 19.30. Chłopiec otrzymał zgodę na późniejszy powrót, jednak do domu nie wrócił i już nie nawiązał kontaktu z rodziną. Chłopiec wielokrotnie bawił się samodzielnie na placu zabaw i zawsze bezpiecznie wracał do domu. W akcję poszukiwawczą zaangażowanych było kilkadziesiąt osób.

Obywatel Macedonii 21 lat temu zabił polkę, teraz groził jej matce

Odpowiedzialny z dział wiadomości

Kliknij by skomentować

Z Kraju

Ze Świata

Filmiki