Próba porwania. 11-latka odparła atak 30-latka z nożem. Zobacz nagranie

porwanie dziecka

11-latka skutecznie odparła atak 30-letniego mężczyzny z nożem, który chciał ją porwać. Na opublikowanym przez policję nagraniu widoczny jest moment, kiedy kierowca białego Dodga chwyta dziecko i próbuje uciekać z nią do samochodu. Po chwili jednak się przewraca i zaczynają walczyć na ziemi. Ostatecznie dziewczynce udało  wyrywać się napastnikowi i uciec, on zaś wrócił do samochodu i odjechał . Nagranie znajdziecie poniżej.

 

– Nie mogę przestać myśleć, że to mogłoby się skończyć zupełnie inaczej. Gdyby ta 11-letnia dziewczynka nie myślała o walce i po prostu się poddała, to mogłoby się to skończyć strasznie – powiedział tamtejszy szef policji z okręgu Escambia Chip Simmons. Zdarzenie miało miejsce w Pensacola na Florydzie we wtorek rano, kiedy 11-latka czekała na szkolny autobus.

 

30-letni Jared Paul Stanga
30-letni Jared Paul Stanga

Dziewczynka poinformowała, że widziała już napastnika wcześniej. – Podszedł do niej dwa tygodnie temu na przystanku autobusowym i sprawił, że poczuła się nieswojo – przekazał Simmons.  Przez kolejne dni była odprowadzana przez mamę, we wtorek po raz pierwszy przyszła na szkolny autobus samodzielnie.

Śledczy odczytali numer rejestracyjny auta i namierzyli właściciela pojazdu – był nim 30-letni Jared Paul Stang.   Został aresztowany, będzie odpowiadał za próbę porwania dziecka poniżej 13. roku życia, oraz napad z użyciem noża i pobicie. Sąd wyznaczył kaucję w kwicue 1,5 miliona dolarów.

Zobacz nagranie

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*