Connect with us

Z Kraju

17-latek w zazdrości o kobietę pobił znajomego tak mocno, aż wygięła się pałka

pobił znajomego

Za spowodowanie ciężkiego uszkodzenie ciała innej osoby odpowie zatrzymany w ubiegłą niedzielę 17-letni mieszkaniec Lubartowa. Miał on kilkukrotnie uderzać pałką teleskopową swojego znajomego powodując u niego obrażenia ciała. Młody mężczyzna odpowie przed Sądem za swoje zachowanie. Grozi mu nie mniej niż 3 lata pozbawienia wolności.

Do tego zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę na klatce schodowej jednego z bloków w Lubartowie. 17-letni mieszkaniec Lubartowa przy użyciu pałki teleskopowej pobił swojego znajomego, z którym był w konflikcie. Przyczyną konfliktu najprawdopodobniej był spór o dziewczynę. Na skutek zdarzenia pobity 16-latek musiał zostać niezwłocznie przewieziony do szpitala, gdzie została mu udzielona pomoc medyczna. W trakcie wykonywania czynności przez policjantów,  sprawca pobicia został zatrzymany. Okazał się nim 17-letni mieszkaniec Lubartowa. Wczoraj został on doprowadzony do lubartowskiej prokuratury. Dzisiaj , sąd zastosował wobec zatrzymanego środek  zapobiegawczy w postaci  trzymiesięcznego aresztu tymczasowego.

Za ciężkie uszkodzenie ciała innej osoby i spowodowanie  u niej uszczerbku na zdrowiu grozi nie mniej niż 3 lata pozbawienia wolności.

Źródło: Policja.pl

Odpowiedzialny z dział wiadomości

Kliknij by skomentować

Z Kraju

Ze Świata

Filmiki