Ojciec spał pijany, dziecko płakało. Policjant wszedł przez okno i nakarmił dziecko

Sosnowiec pijany ojciec
Policjant zaopiekował się dzieckiem

Funkcjonariusze z Sosnowca interweniowali w mieszkaniu, w którym od dłuższego czasu słychać było głośny płacz niemowlęcia. By wejść do środka, skorzystano z pomocy straży pożarnej. W pokoju nietrzeźwy ojciec spał tak mocno, że nie słyszał rozpaczliwego krzyku 8-miesięcznego maluszka…

Funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie, że w jednym z mieszkań dzielnicy Porąbka w Sosnowcu od dłuższego czasu słychać rozpaczliwy płacz niemowlęcia. Na miejscu przybyłym na miejsce funkcjonariuszom nikt nie otwierał drzwi, więc poproszono o pomoc straż pożarną. Do mieszkania udało się wejść przez otwarte okno. W łóżeczku funkcjonariusze znaleźli zapłakanego, krzyczącego niemowlaka, a obok niego na łóżku spał mężczyzna. Policjantom udało się dobudzić, jak się okazało, ojca dziecka, który był kompletnie pijany.

W organizmie miał ponad 1,5 promila alkoholu. Funkcjonariusze natychmiast zajęli się maluszkiem. Posiadając osobiste doświadczenie w opiece nad niemowlakiem, uspokoili i nakarmili malucha. Zaopiekowali się nim również do czasu przyjazdu jego matki. Z całej zaistniałej sytuacji sporządzono dokumentację, która zostanie przekazana do sądu rodzinnego. Sąd oceni, czy rodzina ta zostanie objęta szczególnym nadzorem.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*