Connect with us

Poszukiwani

[FILM] Napadł na jubilera, rozpoznajesz sprawcę?

Funkcjonariusze poszukują sprawcy rozboju w sklepie z biżuterią, do którego doszło 14 maja przy ulicy Mickiewicza w Bolesławcu. Policjanci analizują i zabezpieczają zdobyte zapisy z kamer monitoringów. Jeżeli wiesz kto jest na nagraniu powiadom policję!

14 maja około godz. 9.00 funkcjonariusze otrzymali informację z nr 112 (Centrum Powiadamiania Ratunkowego),  że w jednym ze sklepów jubilerskich doszło do rozboju. Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu natychmiast  skierował na miejsce policjantów służby kryminalnej oraz prewencji, którzy zabezpieczyli miejsce przestępstwa. Z informacji, jakich uzyskali policjanci wynika, że do jubilera wszedł zamaskowany sprawca, który ukradł biżuterię i uciekł. Funkcjonariusze wykonali oględziny, przesłuchują świadków, rozmawiają z osobami, które mogą mieć informacje na temat sprawcy bądź sprawców tego przestępstwa.

Funkcjonariusze poszukują osoby, której wizerunek jest prezentowany na nagraniu i zdjęciu.

 

Jeżeli ktoś ma informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości lub miejsca pobytu osoby widocznej na nagraniu i zdjęciu, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Bolesławcu przy ulicy Zygmunta Augusta 20. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc pod numer Oficera Dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu 47 873 32 00, lub do Naczelnika Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego 47 873 32 34, bądź pisząc na adres dyzurny@boleslawiec.wr.policja.gov.pl. Ze swojej strony policjanci zapewniają anonimowość.

Źródło: Policja.pl

Odpowiedzialny z dział wiadomości

Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Z Kraju

Advertisement

Ze Świata

Filmiki