Connect with us

Z Kraju

CHCIAŁ ROZLICZYĆ SIĘ Z PRZESZŁOŚCIĄ, SAM ZGŁOSIŁ SIĘ NA POLICJĘ

CHCIAŁ ROZLICZYĆ SIĘ Z PRZESZŁOŚCIĄ, SAM ZGŁOSIŁ SIĘ DO KOMENDY

,,Postanowiłem wraz z żoną, że wrócę do swojego kraju i rozliczę się z przeszłością, aby móc zacząć żyć teraźniejszością…” – takie słowa skierował do funkcjonariuszy 42-latek, który zgłosił się do miejscowej komendy w węgorzowie. Mężczyzna od 13-lat poszukiwany jest przez wymiar sprawiedliwości.  Za mężczyzną wydany został również ENA (Europejski Nakaz Aresztowania). Niespodziewany gość przyjechał z Irlandii wraz ze spakowaną torbą, aby odbyć od razu zasądzoną karę w wymiarze 6-lat pozbawienia wolności za pobicia.

W czwartek (13.05.2021) około godz. 9:00 rano przed oknem oficera dyżurnego węgorzewskiej Policji pojawił się 42-latek. Policjant od razu rozpoznał mężczyznę i poinformował wydział kryminalny o bardzo nietypowej wizycie. Mieszkaniec gminy Pozezdrze poszukiwany był od… blisko 13 lat przez węgorzewski oraz giżycki Sąd. Ponadto za 42-latkiem  został wystawiony Europejski Nakaz Aresztowania.

Mężczyzna oświadczył funkcjonariuszom, że od wielu lat przebywa w Irlandii ukrywając się przed wymiarem sprawiedliwości  i aby móc w końcu normalnie funkcjonować, postanowił z żoną, że musi rozliczyć się ze swoją kryminalistyczną przeszłością. Zatrzymany z komendy trafił  prosto do aresztu gdzie, odbędzie zasądzoną za udział w pobiciach karę pozbawienia wolności w wymiarze 6-lat.

Źródło: Policja.pl

Odpowiedzialny z dział wiadomości

Kliknij by skomentować

Z Kraju

Ze Świata

Filmiki