Nagranie. Bójka w Żabce w Cieszynie

Cieszyn, 7 lipca 2024 r. – W piątek wieczorem, około godziny 20:10, doszło do szokującego incydentu w jednym z cieszyńskich marketów. Nagranie z monitoringu ujawniło, że młody mężczyzna, zajęty rozmową telefoniczną, zaatakował innego klienta, który poprosił o przepuszczenie go w kolejce do kasy.

22-letni mieszkaniec Cieszyna stojąc przy kasie zauważył, że nie ma pieniędzy, zadzwonił więc do kolegi by mu przyniósł pieniądze do żabki, oczekując na kolegę nie chciał zwolnić kasy, zajmował ją cały czas. Zareagował na prośbę o ustąpienie miejsca z niebywałą agresją. Najpierw zaczął gestykulować, a następnie uderzył starszego mężczyznę w głowę. Agresor nie poprzestał na jednym ciosie – zaczął okładać ofiarę pięściami, popchnął ją na regał z warzywami, a na koniec rzucił w nią czteropakiem piwa.

Szybka interwencja policji

Na szczęście, dzięki interwencji innych klientów i obsługi sklepu, agresor został powstrzymany i zbiegł z miejsca zdarzenia. Jednak jego wolność nie trwała długo. Już 20 minut później został zatrzymany przez policję na cieszyńskim rynku, gdzie awanturował się.

Sprawca był poszukiwany

Okazało się, że 22-latek był poszukiwany przez służby. Został doprowadzony do zakładu karnego, gdzie będzie odpowiadał za swoje wcześniejsze przewinienia. Policja skieruje przeciwko niemu wniosek o ukaranie za zakłócenie porządku, kradzież i używanie słów nieprzyzwoitych.

Zobacz nagranie: