Jest ryzyko, jest zabawa!

Policjanci z Brzegu interweniowali w związku ze zgłoszeniem dotyczącym głośnej awantury domowej. Podczas interwencji w jednym z mieszkań funkcjonariusze zatrzymali 35-letniego mieszkańca miasta, który posiadał ponad 250 gramów amfetaminy. Mężczyzna był już wcześniej poszukiwany za przestępstwa narkotykowe.

Do zdarzenia doszło około godziny 1:00 w nocy. Policjanci udali się pod wskazany adres, gdzie zastali 35-latka. Mężczyzna przyznał się do kłótni z partnerką, która opuściła lokal przed przybyciem funkcjonariuszy.

Podczas sprawdzania danych mężczyzny w policyjnych systemach okazało się, że jest on poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniejsze przestępstwa narkotykowe.

W trakcie przeszukania mieszkania policjanci znaleźli ponad 250 gramów amfetaminy ukrytej za zabudową oświetlenia ledowego. Zabezpieczono również dwie wagi elektroniczne, telefon komórkowy oraz blisko 4000 złotych w gotówce.

35-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, do którego się przyznał. Grozi mu teraz kara do 10 lat pozbawienia wolności