Kobieta pokazała za puszczenie jej wolno. Nieprawdopodobne

Funkcjonariusz Sean Herman został zwolniony po tym jak do sieci trafiło nagranie, na którym dotyka jej pier si kobiety podczas kontroli drogowej.

Nagranie zostało opublikowane przez kobietę o imieniu Jordin. Słychać w nim pasażera mówiącego kierującej, że wiedział że zostanie zatrzymana za szybką jazdę. Mężczyzna kieruje kamerę w stronę tylnej szyby. Widać na nim biały radiowóz. Kierująca pojazdem zamierza pokazać funkcjonariuszowi piersi w zamian za odstąpienie od wystawienia mandatu.

Policjant podchodzi do samochodu, informuje o przekroczeniu prędkości i prosi o dokumenty. W odpowiedzi kobieta pokazuje mu piersi. To nie wystarczyło . Na nagraniu widać jak policjant sięga do kobiety i dotyka jej piersi. Kontrola kończy się pouczeniem kierującej.

Pasażer, który nagrywał starał się nie pokazywać twarzy policjanta. Jednak przez chwilę widać na nagraniu coś co przypomina kawałek naszywki Departamentu Policji Nashville. W ten sposób udało się zidentyfikować policjanta.

Okazało się, że cała sytuacja była ustawiona. Była to pozorowana kontrola drogowa nagrana w celu umieszczenia na OnlyFans. W nagraniu jednak wziął udział w czasie pełnienia służby prawdziwy funkcjonariusz.

Sean Herman został zwolniony. Policja wszczęła dochodzenie, które skutkowało aresztowaniem policjanta. Po wpłaceniu kaucji 3000 dolarów Sean Herman opuścił areszt.

Zobacz nagranie: