Connect with us

Poszukiwani

Policjanci proszą o pomoc w identyfikacji zwłok mężczyzn

Policja leszno zwłoki

Leszczyńscy funkcjonariusze prowadzą czynności identyfikacyjne związane ze sprawą znalezienia w dniu 16 stycznia  zwłok mężczyzny, na terenie jednej z posesji w miejscowości Kłoda w gminie Rydzyna. Przy zwłokach nie znaleziono żadnych dokumentów mogące pomóc w ustaleniu jego tożasamości, a podjęte do tej pory działania nie doprowadziły do ustalenia tożsamości denata.

Mężczyzna ubrany był w ciemną kurtkę, spodnie jeansowe z przełożonym przez szlufki jasnozielonym paskiem, bluzę koloru niebieskiego z napisem „Enea Cup”, buty koloru brązowego, typu trekkingowego m-ki HI-TEC, czapkę zimową koloru czarnego z białym paskiem wokół głowy, rękawice koloru czarnego. Przy denacie znaleziono torbę podróżną koloru granatowego z białymi wstawkami z napisem „BUT Spółka Akcyjna”, wewnątrz której znajdowały się ubrania i kosmetyki osobiste.

Po wykonaniu wielu czynności operacyjnych, w tym rozesłaniu do innych jednostek Policji wizerunku mężczyzny zarejestrowanego na zapisach monitoringów,  funkcjonariusze w trakcie prowadzonego postępowania zwrócili się do Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji KGP o wykonanie retuszu rekonstrukcyjnego zdjęć z przeprowadzonych oględzin zwłok.

W związku z powyższymi działaniami leszczyńscy funkcjonariusze proszą wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć lub znają jego tożsamość – o kontakt w godzinach od 7.30 do 15.30 z sekretariatem Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego KMP w Lesznie pod nr telefonu 47 77 31 600 lub policjantem prowadzącym postępowanie mł. asp. Tomaszem Sterną  pod numerem 47 77 31 699.

Źródło: Policja.pl

Odpowiedzialny z dział wiadomości

Kliknij by skomentować

Z Kraju

Ze Świata

Filmiki