Londyn. Strażniczka więzienna robiła “to” z imigrantem w celi!

Londyn, Wielka Brytania – Władze podjęły zdecydowane działania po pojawieniu się niepokojącego nagrania wideo w mediach społecznościowych, które rzekomo przedstawia członka personelu więziennego zaangażowanego w nieodpowiedni akt z więźniem w Wandsworth.

Policja Metropolitalna rozpoczęła dochodzenie w tej sprawie, gdy w piątek dowiedziała się o istnieniu nagrania. Reagując na powagę sytuacji, szybko zatrzymano kobietę podejrzaną o niewłaściwe postępowanie w urzędzie publicznym.

Aresztowanie miało miejsce tego samego dnia, a zatrzymana osoba przebywa obecnie w policyjnym areszcie.

HMP Wandsworth, zlokalizowane w południowo-zachodnim Londynie, jest więzieniem dla mężczyzn kategorii B. Powaga sytuacji skłoniła organy ścigania i Ministerstwo Sprawiedliwości do szybkiej reakcji.

Na nagraniu nagrywający całe zdarzenie osadzony powiedział z uśmiechem: “Tak żyjemy w Wandsworth”. Jak widać bardzo dobrze żyją imigranci w więzieniach w UK. Mają dostęp nie tylko do telefonów, internetu, ale jak widać także do “innych udogodnień”

W związku z tym, że osadzeni nagrali całe zdarzenie opublikowali w Internecie z widoczną twarzą funkcjonariuszki, szybko zlokalizowano jej konto w social mediach. Okazała się.. że jest mężatką.